Tylna belka Toruń – kujawsko-pomorskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w wymianie belek skrętnych w samochodach francuskich. Wszystkie naprawy tylnej osi wykonujemy w autorskiej sali produkcyjnej, która wyposażona jest w nowoczesne urządzenia wykorzystywane do naprawy tylnego zawieszenia. Tylną belkę dostarczamy do licznych firm funkcjonujących w całej Polsce, jak również w innych państwach Europy. Duża część firm trudniących się regeneracjami belki skrętnej montuje elementy zregenerowane przez pracowników naszej firmy.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy warsztaty samochodowe, jak i kierowców hobbystów z okolic miasta Toruń, do naprawy tylnych belek do samochodów francuskich w doświadczonej firmie. Liczne inwestycje, jak również ambitny program rozwoju, pozwalają nam na ciągłe doskonalenie poziomu usług.

– Oferujemy sprzedaż belek skrętnych w całej Europie, w tym w Toruniu. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co wyróżnia naszą firmę?:

  • Wykonując regenerację instalujemy tylko markowe części zamienne.
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa satysfakcja.
  • Zapewniamy ekspresową wysyłkę zamówionych towarów.
  • Tylna Belka Polska proponuje 3 lata gwarancji, która nie jest objęta limitem km na tylną oś po naprawie.
  •  Jeżeli posiadają Państwo działalność gosp. świadczącą usługi w sektorze motoryzacyjnym, w okolicach miejscowości Toruń, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a stworzymy dla Państwa spersonalizowaną propozycję.

W naszej ofercie znajdą Państwo belki do takich samochodów jak:

Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Mówią na nasz temat:

  • Klienci naszej firmy chwalą sobie produkty sprzedawane przez sieć serwisów Tylna Belka Polska. Tylne osie dostarczamy kurierem do naprawy, a później wstawiamy gotowy produkt. Wszystko odbywa się w ciągu maks 2 dni. (zaprzyjaźniony serwis)

 

Tylna belka Toruń

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie
https://pl.wikipedia.org/wiki/Toruń

 

Ciekawostki!

  • Pierwszy właściciel przedsiębiorstwa Citroen podczas podróży przez Polskę zdobył patent na sposób wytwarzania maszyny do obróbki kół zębatych daszkowych.

Toruń

Region: kujawsko-pomorskie

Tel. kontaktowy: 22 122 53 55

Regeneracja tylnej belki Tomaszów Mazowiecki
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bydgoszcz, Aleksandrów Kujawski, Bobrowo, Brodnica, Cekcyn, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Dziewierzewo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Kruszwica, Lipno, Mąkowarsko, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Pakość, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin.