Tylna belka Tarnobrzeg – podkarpackie

Zachęcamy warsztaty, jak i mechaników hobbystów z okolic miejscowości Tarnobrzeg, do wymiany tylnej belki do pojazdów Citroen, Peugeot, Renault w sprawdzonej firmie. Liczne inwestycje, jak również konsekwentnie realizowany plan rozwojowy, pozwalają nam na codzienne udoskonalanie usług. Firma Tylna Belka Polska – jesteśmy ekspertami w wymianach tylnego zawieszenia w pojazdach Peugeot, Citroen, Renault. Wszelkie zlecenia realizujemy w autorskiej sali produkcyjnej, jaka wyposażona jest w nowoczesne narzędzia wykorzystywane do naprawy tego podzespołu. Belkę skrętną dostarczamy do licznych autoserwisów świadczących swoje usługi na terenie całej Polski, jak również poza granicami naszego państwa. Większość autoserwisów trudniących się naprawami tylnej belki montuje gotowe podzespoły naszego wyrobu.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych belek w całej Europie, w tym w Tarnobrzegu. Obiecujemy szybką i sprawną dostawę na zamówione produkty.

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Nasze główne zalety:

  • Wykonując naprawę montujemy tylko i wyłącznie markowe elementy.
  • Naszym celem jest zadowolenie Klienta.
  • Dajemy 36 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów na tylne belki po regeneracji!
  • Jeśli prowadzą Państwo działalność gosp. świadczącą usługi w sektorze motoryzacyjnym, w pobliżu miasta Tarnobrzeg, prosimy o kontakt, a stworzymy specjalną, spersonalizowaną ofertę.

W naszej ofercie znajdą Państwo belki do następujących aut:

Tylna belka Tarnobrzeg

 

Opinie użytkowników z Tarnobrzegu :

  • Pełen profesjonalizm usług. Fachowe podejście do klienta. Naprawa belki wykonana na miejscu. Samochód funkcjonuje bez zarzutów, tylna belka zupełnie jak ze sklepu. Podziękowania. (miejscowy warsztat samochodowy).

 

Tylna belka Tarnobrzeg

Więcej informacji znaleźć można tu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tarnobrzeg

 

Czy wiedziałeś, że

  • W trakcie bitwy nad rzeką Marną w I wojnie światowej, wojsko francuskie zastosowało taksówki firmy Renault do podwożenia na linię frontu dodatkowych żołnierzy.

Tarnobrzeg

województwo podkarpackie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne