Tylna belka Szczecinek – zachodniopomorskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – jesteśmy ekspertami w naprawach tylnych belek skrętnych w pojazdach Peugeot, Citroen, Renault. Wszelkie naprawy tylnej osi wykonujemy w naszej sali przemysłowej, jaka jest wyposażona w nowatorską linię technologiczną do regeneracji tego podzespołu. Tylną belkę dostarczamy do wielu firm funkcjonujących w całej Polsce, jak również w innych krajach. Znaczny odsetek serwisów samochodowych zajmujących się naprawami tylnej osi instaluje elementy zregenerowane przez pracowników naszej firmy.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy warsztaty samochodowe oraz mechaników pasjonatów z miasta Szczecinek, do wymiany tylnych belek do pojazdów Peugeot, Renault, Citroen w doświadczonej sieci warsztatów. Częste inwestycje, jak również szeroki projekt rozwojowy, pozwalają nam na codzienne udoskonalanie procesu regeneracji tylnej osi.W ofercie posiadamy sprzedaż belek skrętnych na terytorium całej Europy, ale i w Polsce, w tym w Szczecinku.

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

 

Nasze najważniejsze cechy:

· Dokonując wymiany montujemy tylko sprawdzone części zamienne.
· Obiecujemy sprawną i szybką dostawę na zamówione produkty.
· Nasza sieć warsztatów daje 3-letnią gwarancję, jaka nie jest objęta limitem km na tylną oś po naprawie.
· Miarą sukcesu jest dla nas Państwa zadowolenie.
· Możemy zaproponować spersonalizowaną propozycję dla wszystkich warsztatów z miejscowości Szczecinek. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

Szczecinek
Woj. zachodniopomorskie
Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

 

Głównym elementem naszej oferty są tylne zawieszenia do następujących aut:

Peugeot

· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106

Citroen

· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso

Renault

· Renault Scenic
· Renault Laguna
· Renault Megane
· Renault Kangoo

 

Mówią o nas:

  • Klienci naszej firmy są usatysfakcjonowani z podzespołów sprzedawanych przez firmę TylnaBelkaPolska.pl. Belki wysyłamy kurierem do regeneracji i potem wstawiamy gotowy produkt. Całość odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni. (zaprzyjaźniony warsztat samochodowy)

Ciekawostki!

  • Peugeot jest pierwszą firmą, jaka wprowadziła w swoich autach wentylator do chłodnicy, dostosowując tym samym auta do rosnącego ruchu na ulicach miast.

 

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczecinek

 

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Myślibórz, Police, Pyrzyce, Sławno, Starogard Szczeciński, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Wałcz, Wolin