Tylna belka Strzegom – dolnośląskie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w wymianie tylnych belek skrętnych w samochodach Peugeot, Citroen, Renault. Wszystkie zamówienia przeprowadzamy w autorskiej powierzchni przemysłowej, która wyposażona została w innowacyjne urządzenia wykorzystywane do regenerowania tylnego zawieszenia. Belkę skrętną dostarczamy do setek serwisów funkcjonujących na terenie całej Polski, jak i poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Większość serwisów trudniących się regeneracjami tylnej belki montuje podzespoły naprawione przez pracowników naszej sieci warsztatów.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zapraszamy serwisy, a także mechaników hobbystów z miasta Strzegom, do kupna tylnych belek do aut Peugeot, Renault, Citroen w sprawdzonej sieci warsztatów. Szeroko zakrojone inwestycje, a także konsekwentnie realizowany program rozbudowy, pozwalają nam na regularne usprawnianie usług.

Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych belek na terytorium całej Europy, ale i w naszym kraju, w tym w Strzegomiu.

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Nasze główne atuty:

· Charakteryzuje nas ogromne doświadczenie w zakresie regeneracji tylnego zawieszenia.
· Tylna Belka Polska daje 36-miesięczną gwarancję bez limitu km na regenerowane tylne belki.
· Dokonując naprawy instalujemy jedynie oryginalne podzespoły.
· Obiecujemy szybką i sprawną dostawę zamówionych produktów.
· Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualnie dobraną propozycję dla wszystkich warsztatów samochodowych z miejscowości Strzegom. Prosimy o bezpośredni kontakt.

 

Flagowym elementem naszej oferty są tylne osie do takich aut jak:

Peugeot

· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner

Citroen

· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo

Renault

· Renault Scenic
· Renault Laguna
· Renault Megane
· Renault Kangoo

 

Opinie Kontrahentów ze Strzegomia:

  • Nasi klienci chwalą produkty sprzedawane przez firmę Tylna Belka Polska. Belki dostarczamy do naprawy, natomiast później wstawiamy gotowy produkt. Całość trwa maks dwa dni robocze. (zaprzyjaźniony warsztat)

 

Tylna belka Strzegom

Więcej informacji odnajdą Państwo pod linkiem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Strzegom

 

Ciekawostki!

  • Firma Peugeot jako pierwsza wprowadziła w swoich autach wentylator do chłodnicy, przystosowując dzięki temu samochody do rosnącego tłoku na drogach.

Strzegom

Region: dolnośląskie

Telefon do kontaktu: 22 122 53 55

Tylna belka Strzegom
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów