Tylna belka Ruda Śląska – śląskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnego zawieszenia w pojazdach Renault, Citroen, Peugeot. Wszystkie zlecenia przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej hali przemysłowej, jaka jest wyposażona w nowoczesne urządzenia przeznaczone do naprawiania tego podzespołu. Tylną belkę dostarczamy do wielu przedsiębiorstw świadczących swoje usługi na terenie całej Polski, jak również w innych państwach. Duża część firm zajmujących się wymianą belki skrętnej instaluje podzespoły zregenerowane przez pracowników naszej firmy.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy warsztaty, jak i kierowców hobbystów z miejscowości Ruda Śląska, do regeneracji belki skrętnej do aut Renault, Peugeot, Citroen w firmie o ugruntowanej pozycji. Liczne inwestycje, a także dynamiczny program rozbudowy, pozwalają nam na stałe udoskonalanie procesu naprawy tylnej osi.

W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych belek na terytorium całej Europy, jak również w Rudzie śląskiej.

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Dlaczego nasza firma?:

  • Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie w temacie regeneracji tylnego zawieszenia.
  • Obiecujemy szybką i sprawną dostawę na zamówione towary.
  • Dokonując naprawy stosujemy tylko sprawdzone elementy.
  • Nasza sieć serwisów proponuje 36-miesięczną gwarancję, która nie jest objęta limitem km na regenerowane tylne belki.
  • Możemy zaproponować spersonalizowaną propozycję dla osób mających działalność gospodarczą w mieście Ruda Śląska. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo belki do następujących samochodów:

Citroen

· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5

Peugeot

· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner

Renault

· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

 

 

 

Tylna belka Ruda Śląska

Czy wiedziałeś, że

  • Pierwszy właściciel firmy Citroen podczas podróży przez nasz kraj nabył patent na wytwarzanie maszyny do obrabiania kół zębatych daszkowych.

Klienci o nas:

  • Klienci naszej firmy są usatysfakcjonowani z produktów oferowanych przez firmę Tylna Belka Polska. Tylną belkę wysyłamy do regeneracji i potem wstawiamy gotowy produkt. Wszystko odbywa się w ciągu maks dwóch dni. (zaprzyjaźniony warsztat samochodowy)

Ruda śląska

Woj. śląskie

Tel. kontaktowy: 22 122 53 55

 

 

Więcej informacji można odnaleźć pod linkiem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruda śląska

Tylna belka Ruda Śląska
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec