Tylna belka regeneracja Wejherowo – pomorskie

Przedsiębiorstwo Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w wymianach tylnych belek w samochodach francuskich. Wszelkie prace przeprowadzamy w naszej sali produkcyjnej, jaka wyposażona została w specjalistyczne narzędzia dedykowane do regeneracji tylnego zawieszenia. Tylna belka wysyłana jest przez nas do licznych firm działających na terytorium całej Polski, jak również w innych krajach europejskich. Duży odsetek warsztatów zajmujących się regeneracjami tylnej osi stosuje elementy zregenerowane przez naszych specjalistów.

 

Naprawa tylnej Belki

Zachęcamy serwisy, a także kierowców pasjonatów z okolic miasta Wejherowo, do naprawy tylnej osi do samochodów produkcji francuskiej w profesjonalnej firmie. Liczne inwestycje, a także konsekwentnie realizowany projekt rozwoju, pozwalają nam na codzienne usprawnianie usług. Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi w całej Europie, jak i w  Wejherowie.

 

 

Regeneracja tylnej belki

Nasze najważniejsze zalety:

  • Obiecujemy ekspresową dostawę zamówionych towarów.
  • Dokonując wymiany instalujemy wyłącznie markowe podzespoły.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w temacie naprawy pojazdów francuskich.
  • TylnaBelkaPolska.pl daje 36 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów na tylną oś po regeneracji.
  • Jesteśmy w stanie przygotować specjalną propozycję dla wszelkich serwisów z miasta Wejherowo. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo tylne belki do takich aut jak:

Renault

· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo

Peugeot

· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
· Peugeot 206

Citroen

· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

Dodatkowe informacje można znaleźć na
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wejherowo

 

Mówią na nasz temat:

  • Nasi klienci są zadowoleni z podzespołów sprzedawanych przez firmę TylnaBelkaPolska.pl. Tylne osie dostarczamy do naprawy, a potem wstawiamy gotowy produkt. Cały proces odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni. (partnerski serwis)

 

Tylna belka regeneracja Wejherowo

 

Ciekawostka:

  • Pierwszy właściciel przedsiębiorstwa Citroen podczas podróży przez nasz kraj nabył patent na wytwarzanie maszyny do obrabiania zębatych kół daszkowych.

 

Wejherowo

Województwo pomorskie

Telefon do kontaktu: 22 122 53 55

Tylna belka regeneracja Wejherowo
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo