Tylna belka regeneracja Sztum – pomorskie

Przedsiębiorstwo Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w wymianach belek skrętnych w autach produkcji francuskiej. Wszystkie zlecenia przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej hali produkcyjnej, która została wyposażona w innowacyjne urządzenia dedykowane do regenerowania tylnego zawieszenia. Belkę skrętną dostarczamy do setek firm świadczących swoje usługi w całej Polsce, a także poza granicami administracyjnymi naszego państwa. Znaczny procent serwisów trudniących się naprawami tylnej osi montuje zregenerowane elementy naszego wyrobu. Tylna Belka Polska proponuje 3-letnią gwarancję, która nie jest objęta limitem km na tylną oś po wymianie.

Naprawa tylnej Belki

Zapraszamy autoserwisy, a także mechaników pasjonatów z miasta Sztum, do wymiany tylnej belki do pojazdów Citroen, Peugeot, Renault w firmie o udokumentowanej renomie. Liczne inwestycje, jak i konsekwentnie realizowany projekt rozwojowy, pozwalają nam na regularne udoskonalanie procesu regeneracji tylnej osi. Oferujemy sprzedaż belek skrętnych w całej Europie, ale i w naszym państwie, również w miejscowości Sztum. Wykonując naprawę stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne.

Regeneracja tylnej belki

Co wyróżnia naszą sieć warsztatów?

  • Gwarantujemy ekspresową dostawę zamówionych produktów.
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa zadowolenie.
  • Możemy przygotować indywidualną ofertę dla mechaników z miejscowości Sztum.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo belki skrętne do następujących aut:

Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Peugeot
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
Renault
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
· Renault Megane

 

Klienci o nas:

  • Bardzo wysoki poziom usług. Kompetentne podejście do klienta. Wymiana tylnej belki wykonana w parę godzin. Moje Renault funkcjonuje bez zarzutu, belka wygląda jak ze sklepu. Dziękujemy! (miejscowy warsztat samochodowy).

 

Tylna belka regeneracja Sztum

Więcej informacji można odnaleźć pod linkiem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sztum

 

Czy wiedziałeś, że

  • Podczas bitwy nad Marną (I Wojna Światowa), armia francuska wykorzystała taksówki firmy Renault do transportowania na linię frontu dodatkowych żołnierzy.

 

Sztum

Woj. pomorskie

Tel. do kontaktu: 22 122 53 55

Tylna belka regeneracja Sztum
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bytów, Chonice, Człuchów, Gdańsk, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo