Tylna belka regeneracja Starogard Gdański – pomorskie

TylnaBelkaPolska.pljesteśmy specjalistami w naprawie tylnych belek w pojazdach Peugeot, Citroen, Renault. Wszelkie działania wykonujemy w naszej hali przemysłowej, która wyposażona jest w profesjonalne urządzenia przeznaczone do naprawy tylnego zawieszenia. Tylna belka dostarczana jest przez nas do wielu warsztatów funkcjonujących na terenie Polski, a także poza granicami naszego kraju. Znaczny odsetek firm zajmujących się regeneracjami tylnej belki instaluje gotowe elementy naszej produkcji.

Naprawa tylnej Belki

Zapraszamy serwisy, jak i kierowców hobbystów z okolic miasta Starogard Gdański, do wymiany tylnych belek do samochodów Renault, Citroen, Peugeot w sieci warsztatów o udokumentowanej pozycji. Liczne inwestycje, jak i dynamiczny program rozwojowy, umożliwiają nam regularne doskonalenie usług.

– W ofercie posiadamy sprzedaż belek skrętnych na terytorium całej Europy, jak i w mieście Starogard Gdański. –

 

Regeneracja tylnej belki

Dlaczego TylnaBelkaPolska.pl?:

· Naszym celem jest satysfakcja Klienta.
· Tylna Belka Polska proponuje 36-miesięczną gwarancję, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylną oś po naprawie.
· Wykonując regenerację montujemy wyłącznie sprawdzone elementy.
· Gwarantujemy sprawną i szybką wysyłkę na zamówione produkty.
· Jeśli prowadzą Państwo działalność funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, niedaleko miasta Starogard Gdański, prosimy o skontaktowanie się z nami – stworzymy specjalną, indywidualną propozycję.

 

 

W ofercie posiadamy tylne belki do takich samochodów jak:

Renault

· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo

Peugeot

· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner

Citroen

· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso

 

 

 

Klienci o nas:

  • Klienci naszej firmy są zadowoleni z podzespołów oferowanych przez sieć serwisów TylnaBelkaPolska.pl. Tylną belkę dostarczamy kurierem do naprawy, a później instalujemy gotowy produkt. Cały proces odbywa się w ciągu maksymalnie dwóch dni. (partnerski warsztat samochodowy)

Czy wiedziałeś, że

  • Założyciel przedsiębiorstwa Citroen podczas podróży przez nasz kraj zdobył patent na sposób wytwarzania urządzenia do obróbki zębatych kół daszkowych.

Tylna belka regeneracja Starogard Gdański

Starogard Gdański

Region: pomorskie

Tel. do kontaktu: 22 122 53 55

 

Więcej informacji odnajdą Państwo pod linkiem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Starogard Gdański

 

 

 

Tylna belka regeneracja Starogard Gdański

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo