Tylna belka regeneracja Nowa Ruda – dolnośląskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – jesteśmy ekspertami w naprawach tylnych belek skrętnych w samochodach Citroen, Peugeot, Renault. Wszelkie prace realizujemy w naszej sali przemysłowej, która wyposażona została w wysokiej klasy urządzenia dedykowane do regeneracji tego podzespołu. Tylna belka wysyłana jest przez nas do licznych warsztatów działających w całej Polsce, a także w innych państwach europejskich. Duża część przedsiębiorstw trudniących się wymianą tylnej belki instaluje gotowe elementy naszej produkcji.

Naprawa tylnej Belki

Zapraszamy warsztaty, a także osoby indywidualne z okolic miasta Nowa Ruda, do regeneracji tylnej belki do aut Renault, Peugeot, Citroen w firmie o ugruntowanej pozycji. Liczne inwestycje, jak i dynamiczny plan rozwojowy, pozwalają nam na regularne doskonalenie procesu naprawy tylnego zawieszenia.

– Ważnym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi na terenie całej Europy, ale i w Polsce, również w Nowej Rudzie. –

 

Mówią o nas:

  • Bardzo wysoki standard usług. Kompetentne podejście do klienta. Regeneracja belki skrętnej wykonana w jeden dzień roboczy. Auto działa bez zarzutów, belka zupełnie jak nówka sztuka. Dziękujemy i pozdrawiamy! (lokalny warsztat).

Regeneracja tylnej belki

Dlaczego nasza sieć warsztatów?:

  • Nasza sieć serwisów daje 36-miesięczną gwarancję, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na regenerowane tylne belki.
  • Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie.
  • Gwarantujemy ekspresową wysyłkę na zamówione produkty.
  • Dokonując wymiany stosujemy wyłącznie markowe podzespoły.
  • Jesteśmy w stanie zaproponować spersonalizowaną ofertę dla klientów prowadzących działalność gosp. w mieście Nowa Ruda. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

W ofercie posiadamy tylne zawieszenia do następujących samochodów:

Renault

· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo

Peugeot

· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
· Peugeot 206

Citroen

· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Ciekawe…

  • Firma Peugeot jako pierwsza wprowadziła wentylator chłodnicy, przystosowując tym samym samochody do rosnącego tłoku na drogach.

 

Tylna belka regeneracja Nowa Ruda

Nowa Ruda

Woj. dolnośląskie

Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

 

Dodatkowe informacje odnajdą Państwo pod linkiem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowa Ruda

 

 

 

Tylna belka regeneracja Nowa Ruda

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów

Shopping Cart
Scroll to Top