Tylna belka regeneracja Nidzica – warmińsko-mazurskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w wymianie belek skrętnych w pojazdach Peugeot, Citroen, Renault. Wszelkie zlecenia wykonujemy w naszej hali przemysłowej, która wyposażona jest w nowoczesną linię technologiczną przeznaczoną do naprawy tylnego zawieszenia. Belka skrętna dostarczana jest przez nas do dziesiątek serwisów samochodowych działających w całej Polsce, jak również poza granicami naszego kraju. Większość serwisów trudniących się regeneracjami belki skrętnej stosuje elementy naprawione przez pracowników naszej firmy.

Naprawa tylnej Belki

Zachęcamy warsztaty oraz osoby indywidualne z okolic miasta Nidzica, do regeneracji tylnych belek do pojazdów francuskich w firmie o ugruntowanej pozycji. Liczne inwestycje, jak również szeroki program rozbudowy, umożliwiają nam codzienne doskonalenie procesu wymiany tylnej osi.

– Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż belek skrętnych w całej Europie, lecz i w naszym państwie, m.in. w mieście Nidzica. –

 

Regeneracja tylnej belki

Co wyróżnia naszą sieć warsztatów?:

  • Nasza sieć serwisów proponuje 36-miesięczną gwarancję, która nie jest objęta limitem kilometrów na regenerowane tylne belki.
  • Wykonując naprawę instalujemy tylko i wyłącznie sprawdzone podzespoły.
  • Charakteryzuje nas ponad 10-letnie doświadczenie w temacie wymiany tylnego zawieszenia.
  • Zapewniamy szybką i sprawną wysyłkę na zamówione produkty.

Możemy przygotować spersonalizowaną ofertę dla wszelkich serwisów z miasta Nidzica. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 

Najważniejszym elementem naszej oferty są tylne osie do takich samochodów jak:

Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso

Peugeot
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106

Renault
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
· Renault Megane

 

 

Rekomendacje naszych Klientów z Nidzicy:

  • Awaria tylnej osi usunięta na miejscu. Jestem zadowolony, polecam ofertę firmy Tylna Belka Polska (Andrzej Jędrzejczyk – zadowolony kierowca).

 

Dodatkowe informacje znaleźć można tutaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nidzica

 

Tylna belka regeneracja Nidzica

 

Ciekawostki!

  • Peugeot jest pierwszą firmą, która wprowadziła wentylator chłodnicy, dostosowując dzięki temu samochody do rosnącego ruchu na ulicach.

 

Nidzica

Region: warmińsko-mazurskie

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

Tylna belka regeneracja Nidzica

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno