Tylna belka regeneracja Międzychód – wielkopolskie

Firma Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w regeneracji tylnych belek skrętnych w pojazdach Peugeot, Renault, Citroen. Wszystkie zamówienia realizujemy w odpowiednio przystosowanej hali produkcyjnej, jaka jest wyposażona w profesjonalną linię technologiczną dedykowaną do naprawiania tylnego zawieszenia. Belkę skrętną dostarczamy do wielu serwisów samochodowych funkcjonujących w całej Polsce, a także poza granicami naszego państwa. Znaczny odsetek serwisów samochodowych zajmujących się naprawą belki skrętnej instaluje podzespoły naprawione przez naszych specjalistów.

Naprawa tylnej Belki

Zachęcamy serwisy samochodowe, jak i osoby prywatne z okolic miejscowości Międzychód, do regeneracji tylnej osi do pojazdów Citroen, Peugeot, Renault w sieci warsztatów o ugruntowanej renomie. Częste inwestycje, jak również konsekwentnie realizowany projekt rozbudowy, pozwalają nam na regularne doskonalenie poziomu usług.

– Proponujemy sprzedaż tylnych belek w całej Europie, jak i w mieście Międzychód. –

 

Regeneracja tylnej belki

Dlaczego nasza firma?:

  • Charakteryzuje nas bardzo duże doświadczenie w temacie wymiany tylnych osi.
  • Dokonując wymiany instalujemy tylko i wyłącznie markowe elementy.
  • Nasza sieć serwisów daje 36-miesięczną gwarancję, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na regenerowane tylne belki!
  • Zapewniamy ekspresową wysyłkę na zamówione produkty.
  • Możemy zaproponować spersonalizowaną propozycję dla wszystkich warsztatów samochodowych z miasta Międzychód. Prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Nasza oferta obejmuje tylne osie do takich aut jak:

Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner

Citroen
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo

Renault
· Renault Scenic
· Renault Laguna
· Renault Megane
· Renault Kangoo

 

 

Ciekawe…

  • Peugeot to pierwsza firma, jaka wprowadziła w swoich samochodach wentylator do chłodnicy, przystosowując w ten sposób samochody do rosnącego ruchu na drogach.

 

Tylna belka regeneracja Międzychód

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Międzychód

 

Mówią o nas:

  • Awaria belki skrętnej usunięta od ręki. Satysfakcja gwarantowana, warto skorzystać z pomocy firmy Tylna Belka Polska (Zdzisław Jędrzejczyk – kontrahent).

 

Międzychód

Region: wielkopolskie

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

Tylna belka regeneracja Międzychód

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów.