Tylna belka regeneracja Czechowice-Dziedzice – śląskie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w regenerowaniu belek skrętnych w autach Renault, Peugeot, Citroen. Wszystkie zamówienia wykonujemy w odpowiednio przystosowanej powierzchni przemysłowej, która jest wyposażona w wysokiej klasy narzędzia wykorzystywane do naprawiania tylnego zawieszenia. Tylna belka wysyłana jest przez naszą firmę do dziesiątek serwisów funkcjonujących na terenie całej Polski, jak i poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Duża część serwisów trudniących się naprawami tylnej osi montuje gotowe elementy naszej produkcji.

Naprawa tylnej Belki

Zapraszamy serwisy samochodowe, jak i osoby prywatne z miejscowości Czechowice-Dziedzice, do naprawy belki skrętnej do samochodów Citroen, Renault, Peugeot w sprawdzonej sieci warsztatów. Liczne inwestycje, jak i konsekwentnie realizowany projekt rozbudowy, umożliwiają nam regularne udoskonalanie procesu wymiany tylnych belek.

– Proponujemy sprzedaż tylnych belek na terenie całej Europy, lecz i w Polsce, również w Czechowicach-Dziedzicach. –

 

Regeneracja tylnej belki

Co wyróżnia naszą sieć serwisów?

  • Mamy wieloletnie doświadczenie w kwestii naprawy pojazdów francuskich.
  • Gwarantujemy ekspresową wysyłkę zamówionych towarów.
  • TylnaBelkaPolska.pl proponuje 3-letnią gwarancję bez limitu kilometrów na tylne belki po wymianie!
  • Dokonując naprawy montujemy jedynie sprawdzone podzespoły.
  • Jeśli prowadzą Państwo działalność świadczącą usługi w sektorze motoryzacyjnym, niedaleko miasta Czechowice-Dziedzice, namawiamy do kontaktu telefonicznego – przygotujemy specjalną, indywidualną propozycję.

 

Oferta firmy obejmuje między innymi tylne zawieszenia do następujących aut:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Mówią na nasz temat:

Usterka tylnego zawieszenia naprawiona od ręki. Satysfakcja gwarantowana, warto skorzystać z pomocy tej firmy (Zdzisław Wiśniewski – kontrahent).

 

Tylna belka regeneracja Czechowice-Dziedzice

Więcej informacji odnajdą Państwo tutaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Czechowice-Dziedzice

 

Czy wiedziałeś, że

W trakcie bitwy nad Marną w I wojnie światowej, armia francuska wykorzystała taksówki marki Renault do podwożenia potrzebnych posiłków na linię frontu.

 

Czechowice-Dziedzice

Woj. śląskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, ŻywiecTylna belka regeneracja Czechowice-Dziedzice