Tylna belka Puławy – lubelskie

TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnych belek w samochodach Citroen, Renault, Peugeot. Wszelkie działania realizujemy w naszej powierzchni przemysłowej, która jest wyposażona w rozbudowaną linię technologiczną dedykowaną do regeneracji tylnego zawieszenia. Tylna belka dostarczana jest przez nas do setek serwisów świadczących swoje usługi w całej Polsce, jak i poza granicami naszego państwa. Lwia część serwisów trudniących się regeneracjami tylnej osi instaluje gotowe elementy naszej produkcji.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zapraszamy warsztaty samochodowe oraz mechaników pasjonatów z okolic miasta Puławy, do wymiany tylnej belki do aut Renault, Peugeot, Citroen w specjalistycznej sieci warsztatów. Szeroko zakrojone inwestycje, jak również konsekwentnie realizowany plan rozwoju, pozwalają nam na regularne doskonalenie usług.

– Ważnym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi w całej Europie, lecz i w naszym państwie, między innymi w Puławach. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co nas wyróżnia?:

  • Nasza sieć serwisów proponuje 36 miesięcy gwarancji, jaka nie jest objęta limitem km na tylne belki po naprawie.
  • Zapewniamy szybką i sprawną wysyłkę zamówionych towarów.
  • Wykonując regenerację instalujemy tylko markowe części zamienne.
  • Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta.
  • Możemy zaproponować specjalną ofertę dla wszystkich serwisów samochodowych z miejscowości Puławy. Prosimy o bezpośredni kontakt.

 

Oferta firmy obejmuje przede wszystkim belki do następujących aut:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Puławy

 

 

Klienci o nas:

  • Klienci naszej firmy chwalą sobie produkty sprzedawane przez sieć serwisów TylnaBelkaPolska.pl. Belki wysyłamy do naprawy, natomiast potem montujemy gotowy produkt. Cały proces odbywa się w ciągu maks dwóch dni. (zaprzyjaźniony serwis)

 

Tylna belka Puławy

 

Czy wiedziałeś, że

  • Przedsiębiorstwo Peugeot oprócz produkcji aut, produkuje dodatkowo motorowery, rowery oraz narzędzia – zarówno dla fachowców, jak i domowych majsterkowiczów

 

Puławy

Woj. lubelskie

Telefon do kontaktu: 22 122 53 55

Tylna belka Puławy

Wysyłka tylnej belki na terenie miast
: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Krosno Odrzańskie, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość.

Shopping Cart
Scroll to Top