Tylna belka Pszów – śląskie

Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w naprawie tylnego zawieszenia w autach produkcji francuskiej. Wszelkie prace realizujemy w naszej hali przemysłowej, która jest wyposażona w innowacyjne narzędzia dedykowane do naprawiania tego podzespołu. Tylną belkę wysyłamy do setek przedsiębiorstw działających na terytorium całej Polski, jak i poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Większość autoserwisów trudniących się regeneracją belki skrętnej montuje elementy zregenerowane przez pracowników naszej firmy.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy warsztaty samochodowe, jak również mechaników pasjonatów z miasta Pszów, do regeneracji tylnych belek do pojazdów Renault, Citroen, Peugeot w specjalistycznej sieci warsztatów. Częste inwestycje, jak również ambitny plan rozbudowy, pozwalają nam na stałe usprawnianie procesu regeneracji tylnych belek. Proponujemy sprzedaż belek skrętnych w całej Europie, ale i w Polsce, w tym w Pszowie.

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co wyróżnia naszą firmę?:

  • Dokonując regeneracji montujemy tylko markowe części zamienne.
  • Możemy przygotować spersonalizowaną propozycję dla osób prowadzących firmę w miejscowości Pszów.
  • Nasza firma proponuje 36-miesięczną gwarancję, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po naprawie.
  • Charakteryzuje nas bardzo duże doświadczenie w kwestii naprawy samochodów francuskich.

Zapewniamy sprawną i szybką wysyłkę na zamówione produkty.

Nasza oferta obejmuje tylne osie do takich aut jak:

Renault
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
Peugeot
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
· Peugeot 206
Citroen
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Opinie użytkowników z Pszowa :

  • Klienci naszej firmy chwalą sobie podzespoły sprzedawane przez sieć serwisów TylnaBelkaPolska.pl. Belki dostarczamy do regeneracji i potem instalujemy gotowy produkt. Wszystko trwa maks dwa dni robocze. (partnerski autoserwis)

 

Tylna belka Pszów

Więcej informacji można znaleźć tu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pszów

 

Ciekawostki!

  • Przedsiębiorstwo Peugeot nie licząc produkcji aut, produkuje także rowery, motorowery i elektronarzędzia – zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów hobbystów

Pszów

Woj. śląskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Tylna belka Pszów
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec