Tylna belka Przemyśl – podkarpackie

Przedsiębiorstwo TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w regeneracji belek skrętnych w autach francuskich. Wszelkie prace wykonujemy w odpowiednio przystosowanej powierzchni produkcyjnej, jaka została wyposażona w nowatorską linię technologiczną do regeneracji tylnego zawieszenia. Tylną belkę wysyłamy do wielu autoserwisów funkcjonujących w całej Polsce, jak również poza granicami administracyjnymi naszego państwa. Lwia część firm trudniących się wymianą tylnej belki instaluje podzespoły naprawione przez naszych specjalistów.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zapraszamy warsztaty samochodowe, jak również osoby indywidualne z okolic miejscowości Przemyśl, do regeneracji tylnej osi do pojazdów Renault, Citroen, Peugeot w sieci warsztatów o ugruntowanej pozycji. Przemyślane inwestycje, jak i konsekwentnie realizowany program rozwojowy, umożliwiają nam stałe udoskonalanie usług.

– Oferujemy sprzedaż tylnych osi w całej Europie, jak również w Przemyślu. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co nas wyróżnia?:

  • Obiecujemy sprawną i szybką dostawę zamówionych produktów.
  •  TylnaBelkaPolska.pl daje 36-miesięczną gwarancję, która nie jest objęta limitem kilometrów na regenerowane belki skrętne!
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa satysfakcja.
  • Wykonując regenerację stosujemy tylko markowe podzespoły.
  • Jeżeli posiadają Państwo działalność gospodarczą świadczącą usługi w branży motoryzacyjnej, w okolicach miasta Przemyśl, to prosimy o skontaktowanie się z nami, a przygotujemy specjalną, indywidualną ofertę.

Najważniejszym elementem naszej oferty są tylne osie do takich samochodów jak:
Citroen

· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Opinie użytkowników z Przemyśla:

  • Bardzo wysoki poziom świadczonej usługi. Fachowe podejście do klienta. Naprawa belki skrętnej zrealizowana w jeden dzień roboczy. Mój Citroen działa bez zarzutów, tylna belka zupełnie jak nówka sztuka. Gorąco dziękujemy. (miejscowy klient).

 

Tylna belka Przemyśl

Dodatkowe informacje odnaleźć można na
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przemyśl

 

Ciekawostka:

  • Podczas bitwy nad Marną w I wojnie światowej, francuskie wojsko zastosowało auta firmy Renault do transportowania dodatkowych posiłków na linię frontu.

Przemyśl

województwo podkarpackie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

Tylna belka Przemyśl

Wysyłka tylnej belki na terenie miast
: Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne

Shopping Cart
Scroll to Top