Tylna belka Oleśnica – dolnośląskie

TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w naprawie tylnych belek skrętnych w pojazdach Peugeot, Citroen, Renault. Wszelkie działania przeprowadzamy w autorskiej hali produkcyjnej, jaka wyposażona jest w specjalistyczną linię technologiczną przeznaczoną do regeneracji tylnego zawieszenia. Belka skrętna dostarczana jest przez naszą firmę do licznych przedsiębiorstw działających na terytorium Polski, jak i poza granicami administracyjnymi naszego państwa. Duży odsetek warsztatów trudniących się naprawą tylnej osi montuje naprawione elementy naszej produkcji.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zapraszamy warsztaty samochodowe, jak i osoby prywatne z okolic miasta Oleśnica, do regeneracji tylnych belek do samochodów francuskich w sieci warsztatów o ugruntowanej renomie. Liczne inwestycje, jak również dynamiczny plan rozwojowy, pozwalają nam na ciągłe doskonalenie procesu wymiany tylnej osi.

– Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż belek skrętnych w całej Europie, w tym w Oleśnicy. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Nasze najważniejsze zalety:

  • Wykonując naprawę stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone części zamienne.
  • Nasza firma proponuje 3 lata gwarancji bez limitu km na regenerowane tylne belki!
  • Zapewniamy sprawną i szybką dostawę na zamówione towary.
  • Naszym celem jest Państwa satysfakcja.

Możemy zaproponować indywidualnie dobraną ofertę dla wszelkich warsztatów samochodowych z miasta Oleśnica . Prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy.

Oferta firmy obejmuje między innymi tylne zawieszenia do takich aut jak:
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Renault
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
· Renault Megane

 

Mówią o nas:

  • Awaria belki skrętnej naprawiona od ręki. Jestem zadowolony, warto skorzystać z pomocy tej firmy (Jacek Jędrzejczyk – zadowolony klient).

 

Tylna belka Oleśnica

Dodatkowe informacje znaleźć można na portalu
https://pl.wikipedia.org/wiki/Oleśnica

 

Czy wiesz, że…

  • Firma Peugeot nie licząc produkcji aut, wytwarza również motorowery, rowery oraz narzędzia zarówno profesjonalne, jak i amatorskie

Oleśnica

województwo dolnośląskie

Numer kontaktowy: 22 122 53 55

 

Tylna belka Oleśnica

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów

Shopping Cart
Scroll to Top