Tylna Belka Naprawa Śrem- wielkopolskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – jesteśmy ekspertami w wymianach tylnego zawieszenia w samochodach produkcji francuskiej. Wszystkie prace realizujemy w naszej sali przemysłowej, która wyposażona jest w innowacyjną linię technologiczną przeznaczoną do regeneracji tylnego zawieszenia. Tylna belka dostarczana jest przez nas do dziesiątek warsztatów samochodowych świadczących swoje usługi w całej Polsce, jak również poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Duża część warsztatów zajmujących się wymianą tylnej belki stosuje elementy naprawione przez naszych pracowników.

Renowacja tylnej belki

Zapraszamy serwisy samochodowe, a także osoby prywatne z miejscowości Śrem, do naprawy tylnej belki do samochodów Renault, Peugeot, Citroen w profesjonalnej sieci warsztatów. Przemyślane inwestycje, jak i ambitny program rozwoju, umożliwiają nam codzienne usprawnianie poziomu usług.

– W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych belek na terytorium całej Europy, jak i w Śremiu. –

 

Tylna belka regeneracja

Dlaczego warto?:

  • Zapewniamy sprawną i szybką dostawę na zamówione towary.
  • Wykonując regenerację instalujemy jedynie markowe elementy.
  • Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie.
  • Nasza sieć warsztatów proponuje 36 miesięcy gwarancji, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po naprawie.
  • Jeśli posiadają Państwo działalność funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, niedaleko miasta Śrem, to prosimy o kontakt, a przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę.

 

Flagowym elementem naszej oferty są tylne zawieszenia do następujących samochodów:

Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

 

Klienci o nas:

  • Usterka belki skrętnej naprawiona od ręki. Satysfakcja gwarantowana, warto skorzystać z pomocy firmy TylnaBelkaPolska.pl (Krzysztof Jędrzejczyk – klient).

 

Dodatkowe informacje można znaleźć na portalu https://pl.wikipedia.org/wiki/Śrem

 

Ciekawostka:

  • Firma Peugeot prócz produkcji aut, produkuje również rowery, motorowery oraz elektronarzędzia zarówno profesjonalne, jak i amatorskie

 

Śrem

Woj. wielkopolskie

Tel. do kontaktu: 22 122 53 55

 

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów.

Shopping Cart
Scroll to Top