Tylna Belka Naprawa Polkowice – dolnośląskie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnych belek skrętnych w samochodach Peugeot, Citroen, Renault. Wszelkie naprawy tylnej osi przeprowadzamy w naszej hali produkcyjnej, która wyposażona została w nowatorską linię technologiczną przeznaczoną do naprawy tylnego zawieszenia. Belkę skrętną wysyłamy do dziesiątek serwisów świadczących swoje usługi na terytorium całej Polski, jak i poza granicami naszego kraju. Duża część firm zajmujących się regeneracją tylnej osi montuje podzespoły naprawione przez naszych pracowników. Oferujemy sprzedaż tylnych belek w całej Europie, lecz i w naszym państwie, również w Polkowicach.

Renowacja tylnej belki

Zachęcamy serwisy samochodowe, a także kierowców hobbystów z okolic miasta Polkowice, do wymiany belki skrętnej do samochodów produkcji francuskiej w sprawdzonej firmie. Liczne inwestycje, jak również ambitny program rozwoju, umożliwiają nam stałe udoskonalanie poziomu usług. Jesteśmy w stanie zaproponować spersonalizowaną propozycję dla osób mających firmę w mieście Polkowice. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Tylna belka regeneracja

Co wyróżnia naszą firmę?

✓ Dokonując regeneracji instalujemy tylko i wyłącznie markowe podzespoły.
✓ Nasza sieć serwisów proponuje 3-letnią gwarancję, która nie jest objęta limitem kilometrów na regenerowane belki skrętne.
✓ Obiecujemy sprawną i szybką wysyłkę na zamówione towary.
✓ Charakteryzuje nas ogromne doświadczenie w zakresie naprawy samochodów produkcji francuskiej.

 

W ofercie posiadamy tylne zawieszenia do takich samochodów jak:

Renault
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso

 

Klienci o nas:

  • Bardzo wysoki standard usług. Fachowe podejście do klienta. Regeneracja belki skrętnej wykonana na miejscu. Moje Renault działa bez zarzutu, belka zupełnie jak ze sklepu. Dziękujemy i pozdrawiamy! (lokalny warsztat samochodowy).

 

Tylna Belka Naprawa Polkowice

Dodatkowe informacje można odnaleźć tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Polkowice

 

Ciekawostka:

  • Pierwszy właściciel firmy Citroen podczas podróży przez nasz kraj zdobył patent na sposób wytwarzania maszyny do obrabiania kół zębatych daszkowych.

 

Polkowice – Woj. dolnośląskie – Telefon do kontaktu: 22 122 53 55

 

Tylna Belka Naprawa Polkowice

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów