Tylna Belka Naprawa Orzesze – śląskie

Firma TylnaBelkaPolska.pl – jesteśmy specjalistami w naprawie tylnego zawieszenia w samochodach produkcji francuskiej. Wszelkie zlecenia realizujemy w naszej sali przemysłowej, jaka wyposażona jest w innowacyjne narzędzia dedykowane do naprawy tylnego zawieszenia. Belka skrętna wysyłana jest przez nas do wielu warsztatów działających na terenie całej Polski, jak i w innych krajach. Lwia część warsztatów zajmujących się regeneracją belki skrętnej stosuje gotowe elementy naszego wyrobu.

Renowacja tylnej belki

Zapraszamy serwisy samochodowe, jak i kierowców pasjonatów z miasta Orzesze, do regeneracji tylnej belki do aut Peugeot, Renault, Citroen w firmie o udokumentowanej pozycji. Szeroko zakrojone inwestycje, a także szeroki program rozwoju, pozwalają nam na stałe doskonalenie poziomu usług.

– Proponujemy sprzedaż belek skrętnych w całej Europie, ale i w Polsce, między innymi w Orzeszu . –

Nasze główne cechy:

  • Dokonując naprawy stosujemy tylko sprawdzone podzespoły.
  • Nasza firma proponuje 36 miesięcy gwarancji bez limitu km na tylną oś po wymianie.
  • Zapewniamy szybką i sprawną dostawę zamówionych towarów.
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa zadowolenie.
  • Jeśli mają Państwo firmę funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, blisko miasta Orzesze, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, a przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo tylne osie do następujących aut:

Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Klienci na nasz temat:

  • Stuprocentowy profesjonalizm świadczonej usługi. Fachowe podejście do klienta. Naprawa tylnej belki wykonana na miejscu. Auto jeździ bez zarzutów, belka zupełnie jak ze sklepu. Dziękujemy! (lokalny klient).

 

Tylna Belka Naprawa Orzesze

Więcej informacji można odnaleźć tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Orzesze

 

Ciekawostka:

  • W trakcie bitwy nad Marną w I wojnie światowej, wojsko francuskie zastosowało samochody firmy Renault do podwożenia dodatkowych posiłków na linię frontu.

 

Orzesze

Region: śląskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

E-mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

 

Tylna Belka Naprawa Orzesze

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec