Tylna Belka Naprawa Kostrzyn nad Odrą – lubuskie

Zapraszamy serwisy samochodowe oraz osoby prywatne z miasta Kostrzyn nad Odrą, do naprawy belki skrętnej do pojazdów produkcji francuskiej w sieci warsztatów o ugruntowanej pozycji. Szeroko zakrojone inwestycje, a także dynamiczny projekt rozwoju, umożliwiają nam codzienne usprawnianie poziomu usług. Firma TylnaBelkaPolska.pl – jesteśmy specjalistami w wymianach belek skrętnych w autach Peugeot, Citroen, Renault. Wszelkie prace realizujemy w odpowiednio przystosowanej hali produkcyjnej, która wyposażona jest w nowoczesną linię technologiczną dedykowaną do regenerowania tego podzespołu. Belkę skrętną dostarczamy do dziesiątek serwisów samochodowych działających na terytorium całej Polski, a także poza granicami naszego kraju. Znaczny odsetek autoserwisów trudniących się naprawą belki skrętnej stosuje podzespoły naprawione przez naszych pracowników. Oferujemy sprzedaż belek skrętnych na terenie całej Europy, a także w Kostrzynie nad Odrą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy aut produkcji francuskiej.

Tylna belka regeneracja

Dlaczego warto?

☑ Wykonując regenerację stosujemy jedynie markowe elementy.
☑ TylnaBelkaPolska.pl proponuje 36 miesięcy gwarancji, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylną oś po regeneracji!
☑ Gwarantujemy sprawną i szybką dostawę zamówionych towarów.
☑ Jeżeli posiadają Państwo firmę świadczącą usługi w branży motoryzacyjnej, niedaleko miejscowości Kostrzyn nad Odrą, to prosimy o kontakt – przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną propozycję.

W ofercie posiadamy belki skrętne do następujących samochodów:

Peugeot

· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106

Citroen

· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo

Renault

· Renault Scenic
· Renault Laguna
· Renault Megane
· Renault Kangoo

Ciekawostki!

  • W trakcie bitwy nad Marną w I wojnie światowej, francuska armia wykorzystała auta marki Renault do przewożenia na linię frontu dodatkowych posiłków.

Klienci na nasz temat:

  • Usterka tylnej belki naprawiona w ciągu 3 godzin. Satysfakcja gwarantowana, warto skorzystać z oferty tej firmy (Zdzisław Mazur – klient).

Kontakt:

Kostrzyn nad Odrą

województwo lubuskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

Tylna Belka Naprawa Kostrzyn nad Odrą

Dodatkowe informacje można znaleźć na serwisie https://pl.wikipedia.org/wiki/Kostrzyn

 

 

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża,
Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów

Shopping Cart
Scroll to Top