Tylna Belka Naprawa Konin – wielkopolskie

Głównym elementem naszej oferty jest sprzedaż belek skrętnych na terytorium całej Europy, a także w Koninie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w naprawie tylnych belek w pojazdach francuskich. Wszystkie działania realizujemy w odpowiednio przystosowanej sali przemysłowej, jaka została wyposażona w nowoczesną linię technologiczną dedykowaną do naprawy tylnego zawieszenia. Belkę skrętną dostarczamy do setek serwisów działających w całej Polsce, jak również w innych państwach. Duży odsetek przedsiębiorstw zajmujących się regeneracjami tylnej osi stosuje podzespoły naprawione przez pracowników naszej firmy.

Renowacja tylnej belki

Zachęcamy warsztaty, jak i osoby indywidualne z okolic miejscowości Konin, do zakupu belki skrętnej do samochodów Renault, Peugeot, Citroen w profesjonalnej sieci warsztatów. Przemyślane inwestycje, a także szeroki projekt rozwojowy, pozwalają nam na stałe doskonalenie procesu regeneracji tylnej osi.

Tylna belka regeneracja

Co wyróżnia firmę Tylna Belka Polska?

  • Miarą sukcesu jest dla nas Państwa zadowolenie.
  • Zapewniamy szybką i sprawną wysyłkę na zamówione towary.
  • Tylna Belka Polska proponuje 3 lata gwarancji bez limitu km na tylną oś po wymianie.
  • Wykonując naprawę montujemy tylko i wyłącznie markowe elementy.
  • Jeśli posiadają Państwo działalność świadczącą usługi w sektorze motoryzacyjnym, blisko miejscowości Konin, prosimy o skontaktowanie się z nami, a stworzymy specjalną, spersonalizowaną propozycję.

W ofercie mamy tylne belki do takich samochodów jak:

Renault
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso

 

Mówią o nas:

  • Wysoki poziom świadczonych usług. Fachowe podejście do zagadnienia. Regeneracja tylnej osi wykonana w jeden dzień. Mój Peugeot działa bez zarzutu, belka wygląda jak ze sklepu. Podziękowania. (miejscowy autoserwis).

Ciekawostki!

  • Pierwszy właściciel firmy Citroen w czasie podróży przez nasz kraj zdobył patent na wytwarzanie maszyny do obrabiania zębatych kół daszkowych.

Tylna Belka Naprawa Konin

Więcej informacji odnajdą Państwo pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Konin

 

Konin

województwo wielkopolskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

Tylna Belka Naprawa Konin

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów.