Tylna Belka Naprawa Chojnów – dolnośląskie

TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnego zawieszenia w pojazdach francuskich. Wszelkie naprawy tylnej osi wykonujemy w odpowiednio przystosowanej hali przemysłowej, która została wyposażona w specjalistyczne narzędzia wykorzystywane do naprawiania tylnego zawieszenia. Belka skrętna wysyłana jest przez naszą firmę do setek warsztatów samochodowych działających na terenie Polski, a także poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Duża część warsztatów samochodowych zajmujących się naprawą belki skrętnej stosuje elementy naprawione przez naszych pracowników.

Renowacja tylnej belki

Zachęcamy warsztaty samochodowe, jak również mechaników pasjonatów z miasta Chojnów, do zakupu tylnej osi do aut Peugeot, Renault, Citroen w sprawdzonej sieci warsztatów. Szeroko zakrojone inwestycje, jak i dynamiczny projekt rozwojowy, umożliwiają nam regularne doskonalenie poziomu usług.

Głównym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi na terenie całej Europy, lecz i w Polsce, również w Chojnowie .

Chojnów

Region: dolnośląskie

Numer kontaktowy: 22 122 53 55

 

Tylna belka regeneracja

Nasze główne cechy:

  • Gwarantujemy ekspresową dostawę na zamówione towary.
  • Nasza sieć serwisów daje 36-miesięczną gwarancję bez limitu km na tylną oś po regeneracji.
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa satysfakcja.
  • Dokonując wymiany instalujemy zawsze sprawdzone części zamienne.
  • Jeśli prowadzą Państwo działalność gosp. funkcjonującą w sektorze motoryzacyjnym, blisko miasta Chojnów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję.

 

Oferta firmy obejmuje m.in. tylne belki do takich aut jak:

Peugeot

· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106

Citroen

· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo

Renault

· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

 

Tylna Belka Naprawa Chojnów

Więcej informacji odnajdą Państwo tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chojnów

 

Rekomendacje naszych Klientów z miasta Chojnów :

  • Bardzo wysoki poziom usługi. Kompetentne podejście do klienta. Naprawa belki skrętnej wykonana w jeden dzień. Mój Peugeot działa bez zarzutu, belka zupełnie jak nowa. Dziękujemy! (lokalny przedsiębiorca).

Czy wiesz, że…

  • Pierwszy właściciel firmy Citroen podczas podróży przez Polskę nabył patent na sposób wytwarzania urządzenia do obróbki kół zębatych daszkowych.

 

Tylna Belka Naprawa Chojnów

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów