Tylna belka Nakło nad Notecią – kujawsko-pomorskie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w wymianie tylnego zawieszenia w pojazdach Citroen, Peugeot, Renault. Wszelkie naprawy tylnej osi wykonujemy w naszej hali przemysłowej, która została wyposażona w nowoczesną linię technologiczną do naprawy tylnego zawieszenia. Belka skrętna dostarczana jest przez naszą firmę do setek warsztatów funkcjonujących na terenie całej Polski, jak i poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Duża część serwisów zajmujących się wymianą belki skrętnej montuje naprawione elementy naszego wyrobu.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zapraszamy warsztaty samochodowe oraz kierowców pasjonatów z okolic miasta Nakło nad Notecią, do kupna belki skrętnej do pojazdów Renault, Peugeot, Citroen w specjalistycznej firmie. Szeroko zakrojone inwestycje, jak również szeroki program rozwojowy, umożliwiają nam stałe usprawnianie procesu wymiany tylnego zawieszenia.

– Proponujemy sprzedaż tylnych osi w całej Europie, lecz i w Polsce, również w miejscowości Nakło nad Notecią. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Nasze główne cechy:

  • Nasza sieć serwisów proponuje 3 lata gwarancji, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylną oś po wymianie.
  • Dokonując naprawy montujemy zawsze markowe podzespoły.
  • Naszym celem jest Państwa satysfakcja.
  • Gwarantujemy sprawną i szybką wysyłkę na zamówione produkty.
  • Jeżeli prowadzą Państwo działalność świadczącą usługi w branży motoryzacyjnej, niedaleko miasta Nakło nad Notecią, prosimy o skontaktowanie się z nami – przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

 

 

Oferta firmy obejmuje przede wszystkim belki do następujących aut:

Renault

· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo

Peugeot

· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
· Peugeot 206

Citroen

· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

 

Rekomendacje Klientów z Nakła nad Notecią:

  • Nasi klienci są usatysfakcjonowani z produktów oferowanych przez firmę Tylna Belka Polska. Tylne osie dostarczamy kurierem do regeneracji i potem wstawiamy gotowy produkt. Cały proces odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. (partnerski warsztat samochodowy)

 

Tylna belka Nakło nad Notecią

 

Ciekawostki!

  • Firma Peugeot prócz produkcji aut, produkuje również motorowery, rowery i narzędzia zarówno specjalistyczne, jak i codziennego użytku

 

Więcej informacji odnajdą Państwo na serwisie
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nakło nad Notecią

 

Nakło nad Notecią

Woj. kujawsko-pomorskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Tylna belka Nakło nad Notecią

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bydgoszcz, Aleksandrów Kujawski, Bobrowo, Brodnica, Cekcyn, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Dziewierzewo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Kruszwica, Lipno, Mąkowarsko, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Pakość, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin.