Tylna belka Milicz – dolnośląskie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w naprawach tylnych belek w samochodach Renault, Citroen, Peugeot. Wszelkie prace przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej powierzchni produkcyjnej, która jest wyposażona w profesjonalne urządzenia dedykowane do regenerowania tylnego zawieszenia. Tylna belka dostarczana jest przez naszą firmę do wielu przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie Polski, jak również poza granicami naszego państwa. Duży procent firm trudniących się regeneracją belki skrętnej stosuje zregenerowane podzespoły naszej produkcji.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zapraszamy serwisy samochodowe, a także kierowców hobbystów z miasta Milicz, do zakupu tylnych belek do samochodów Renault, Peugeot, Citroen w sieci warsztatów o ugruntowanej renomie. Liczne inwestycje, jak również konsekwentnie realizowany plan rozwoju, pozwalają nam na regularne usprawnianie usług.

– Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych belek na terenie całej Europy, jak również w Miliczu. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Nasze główne cechy:

  • Wykonując regenerację stosujemy tylko i wyłącznie markowe podzespoły.
  • Gwarantujemy sprawną i szybką dostawę zamówionych towarów.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży naprawy pojazdów francuskich.
  • TylnaBelkaPolska.pl daje 36 miesięcy gwarancji bez limitu km na regenerowane belki skrętne!
  • Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualnie dobraną propozycję dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście Milicz. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

W ofercie posiadamy tylne zawieszenia do takich aut jak:

Citroen
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

 

Opinie Kontrahentów z Milicza:

  • Wysoki standard świadczonych usług. Kompetentne podejście. Regeneracja tylnej osi zrealizowana w jeden dzień roboczy. Auto działa bez zarzutu, belka wygląda jak ze sklepu. Dziękujemy i pozdrawiamy! (lokalny warsztat).

 

Tylna belka Milicz

Dodatkowe informacje odnaleźć można tu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Milicz

 

Czy wiedziałeś, że

  • W trakcie bitwy nad Marną w I wojnie światowej, wojsko francuskie zastosowało taksówki Renault do podwożenia dodatkowych posiłków na linię frontu.

Milicz

Region: dolnośląskie

Numer kontaktowy: 22 122 53 55

 

Tylna belka Milicz

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów