Tylna belka Międzyrzec Podlaski – lubelskie

Zapraszamy serwisy, jak również kierowców hobbystów z miasta Międzyrzec Podlaski, do wymiany tylnej osi do aut francuskich w firmie o udokumentowanej renomie. Szeroko zakrojone inwestycje, a także konsekwentnie realizowany projekt rozbudowy, umożliwiają nam ciągłe udoskonalanie poziomu usług.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Sieć warsztatów Tylna Belka Polska – jesteśmy ekspertami w regenerowaniu tylnych belek skrętnych w samochodach Peugeot, Citroen, Renault. Wszystkie zamówienia przeprowadzamy w autorskiej hali produkcyjnej, która wyposażona jest w innowacyjną linię technologiczną przeznaczoną do naprawiania tego podzespołu. Belkę skrętną dostarczamy do dziesiątek przedsiębiorstw świadczących swoje usługi na terenie Polski, jak również poza granicami naszego kraju. Większość warsztatów trudniących się regeneracjami belki skrętnej montuje podzespoły naprawione przez pracowników naszej firmy. Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż belek skrętnych na terytorium całej Europy, lecz i w naszym kraju, także w Międzyrzecu Podlaskim.

Tylna belka Międzyrzecz Podlaski

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co nas wyróżnia?:

? Wykonując regenerację instalujemy tylko markowe części zamienne.
? Tylna Belka Polska proponuje 3 lata gwarancji bez limitu km na tylną oś po wymianie.
? Gwarantujemy sprawną i szybką dostawę zamówionych towarów.
? Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w kwestii wymiany tylnych belek.
? Jeśli posiadają Państwo działalność gospodarczą świadczącą usługi w branży motoryzacyjnej, niedaleko miejscowości Międzyrzecz Podlaski, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a przygotujemy specjalną, indywidualną ofertę.

W ofercie mamy belki do takich aut jak:

Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Rekomendacje Klientów z miejscowości Międzyrzec Podlaski :

  • Nasi klienci są zadowoleni z produktów sprzedawanych przez firmę TylnaBelkaPolska.pl. Belki wysyłamy do naprawy i potem montujemy gotowy produkt. Wszystko odbywa się w ciągu maks 2 dni. (partnerski warsztat)

Ciekawe…

  • Firma Peugeot nie licząc produkcji aut, produkuje także motorowery, rowery i narzędzia – zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów amatorów

Międzyrzec Podlaski

województwo mazowieckie

Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Międzyrzec_Podlaski
Wysyłka tylnej belki na terenie miast :Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Krosno Odrzańskie, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość.