Tylna belka Miechów – małopolskie

Sieć warsztatów Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnego zawieszenia w pojazdach Citroen, Renault, Peugeot. Wszystkie naprawy tylnej osi realizujemy w naszej powierzchni przemysłowej, która wyposażona jest w specjalistyczne urządzenia przeznaczone do regenerowania tego podzespołu. Tylną belkę dostarczamy do dziesiątek warsztatów samochodowych działających na terenie całej Polski, a także poza granicami naszego państwa. Duża część serwisów trudniących się wymianą belki skrętnej instaluje elementy zregenerowane przez pracowników naszej firmy.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy warsztaty, jak i osoby prywatne z miasta Miechów, do zakupu tylnej osi do aut francuskich w firmie o ugruntowanej renomie. Częste inwestycje, jak również szeroki plan rozwojowy, pozwalają nam na regularne doskonalenie procesu regeneracji tylnych belek.

– W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych osi na terenie całej Europy, a także w Miechowie. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co nas wyróżnia?:

  • Zapewniamy sprawną i szybką dostawę zamówionych produktów.
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa satysfakcja.
  • Wykonując regenerację stosujemy tylko i wyłącznie markowe części zamienne.
  • Tylna Belka Polska proponuje 36 miesięcy gwarancji, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po naprawie!
  • Jeśli posiadają Państwo działalność gosp. funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, blisko miejscowości Miechów, prosimy o skontaktowanie się z nami, a stworzymy specjalną, indywidualną propozycję.

Oferta firmy obejmuje między innymi tylne belki do następujących aut:

Citroen
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5

Peugeot
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

 

 

Klienci o nas:

  • Stuprocentowy profesjonalizm usług. Fachowe podejście. Wymiana belki skrętnej wykonana w kilka godzin. Samochód funkcjonuje bez zarzutów, belka zupełnie jak ze sklepu. Dziękujemy i pozdrawiamy! (miejscowy przedsiębiorca).

 

Tylna belka Miechów

Więcej informacji odnajdą Państwo w tym miejscu
https://pl.wikipedia.org/wiki/Miechów

 

Ciekawostki!

  • Pierwszy właściciel przedsiębiorstwa Citroen podczas podróży przez nasz kraj zdobył patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.

 

Miechów

Region: małopolskie

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

 

Tylna belka Miechów

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Prosowice, Sucha beskidzka, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane

Shopping Cart
Scroll to Top