Tylna belka Libiąż – małopolskie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w wymianach tylnych belek w pojazdach Renault, Citroen, Peugeot. Wszelkie naprawy tylnej osi wykonujemy w odpowiednio przystosowanej sali produkcyjnej, która jest wyposażona w specjalistyczną linię technologiczną dedykowaną do naprawy tego podzespołu. Belkę skrętną dostarczamy do setek firm działających na terytorium całej Polski, jak również poza granicami naszego państwa. Lwia część serwisów zajmujących się regeneracją belki skrętnej instaluje elementy zregenerowane przez pracowników naszej sieci warsztatów.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy autoserwisy, jak również osoby prywatne z miejscowości Libiąż, do naprawy belki skrętnej do aut produkcji francuskiej w sieci warsztatów o ugruntowanej renomie. Częste inwestycje, jak i konsekwentnie realizowany projekt rozbudowy, umożliwiają nam stałe udoskonalanie procesu naprawy tylnej osi.

–  W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych belek na terytorium całej Europy, ale i w naszym kraju, między innymi w Libiążu. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co wyróżnia firmę Tylna Belka Polska?:
· Dokonując wymiany stosujemy wyłącznie markowe części zamienne.
· Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży wymiany tylnego zawieszenia.
· Zapewniamy ekspresową dostawę zamówionych produktów.
· Nasza firma daje 3-letnią gwarancję bez limitu km na regenerowane tylne belki.
· Jeśli mają Państwo działalność gospodarczą świadczącą usługi w branży motoryzacyjnej, blisko miejscowości Libiąż, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, a przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

 

W ofercie posiadamy tylne belki do następujących samochodów:

Citroen

· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5

Peugeot

· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106

Renault

· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Klienci o nas:

  • Wysoki standard świadczonych usług. Fachowe podejście. Naprawa tylnej osi zrealizowana w jeden dzień roboczy. Samochód funkcjonuje bez zarzutów, belka zupełnie jak nówka sztuka. Dziękujemy i pozdrawiamy! (miejscowy serwis).

 

Tylna belka Libiąż

Dodatkowe informacje odnajdą Państwo tu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Libiąż

 

Czy wiesz, że…

  • Założyciel firmy Citroen w czasie podróży przez Polskę nabył patent na wytwarzanie maszyny do obrabiania zębatych kół daszkowych.

Libiąż

Województwo małopolskie

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

Tylna belka Libiąż
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Prosowice, Sucha beskidzka, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane