Tylna belka Iława – warmińsko-mazurskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w naprawie belek skrętnych w autach Renault, Peugeot, Citroen. Wszelkie zamówienia realizujemy w autorskiej hali przemysłowej, jaka wyposażona została w profesjonalną linię technologiczną do regeneracji tylnego zawieszenia. Belka skrętna wysyłana jest przez nas do wielu warsztatów świadczących swoje usługi w całej Polsce, jak również poza granicami naszego kraju. Większość autoserwisów zajmujących się regeneracjami belki skrętnej montuje podzespoły zregenerowane przez pracowników naszej sieci warsztatów.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy warsztaty, a także osoby indywidualne z okolic miejscowości Iława, do naprawy tylnej belki do samochodów Peugeot, Citroen, Renault w sieci warsztatów o ugruntowanej pozycji. Przemyślane inwestycje, a także szeroki projekt rozbudowy, pozwalają nam na regularne usprawnianie usług.

– W ofercie posiadamy sprzedaż belek skrętnych w całej Europie, ale i w naszym państwie, także w Iławie. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co wyróżnia naszą firmę?:

  • Nasza sieć warsztatów proponuje 36 miesięcy gwarancji, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na regenerowane tylne belki.
  • Obiecujemy ekspresową wysyłkę zamówionych towarów.
  • Naszym celem jest Państwa satysfakcja.
  • Dokonując regeneracji stosujemy wyłącznie sprawdzone podzespoły.
  • Możemy przygotować spersonalizowaną propozycję dla klientów mających działalność gosp. w miejscowości Iława. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Oferta firmy obejmuje między innymi tylne zawieszenia do następujących samochodów:

Peugeot
· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106

Citroen
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

 

Ciekawe…

  • Peugeot to pierwsza firma, która wprowadziła w swoich pojazdach wentylator do chłodnicy, przystosowując dzięki temu pojazdy do coraz to większych korków na ulicach.

 

Tylna belka Iława

Więcej informacji znaleźć można tutaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Iława

 

Rekomendacje naszych Klientów z Iławy

  • Nasi klienci chwalą sobie podzespoły sprzedawane przez firmę TylnaBelkaPolska.pl. Tylne osie dostarczamy kurierem do naprawy i potem wstawiamy gotowy produkt. Cały proces trwa maks 2 dni. (zaprzyjaźniony warsztat samochodowy)

 

Iława

Woj. warmińsko-mazurskie

Tel. do kontaktu: 22 122 53 55

Tylna belka Iława

Wysyłka tylnej belki na terenie miast: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno