Tylna belka Darłowo – zachodniopomorskie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w naprawie belek skrętnych w pojazdach produkcji francuskiej. Wszystkie naprawy tylnej osi wykonujemy w naszej powierzchni przemysłowej, jaka jest wyposażona w profesjonalne narzędzia dedykowane do naprawiania tego podzespołu. Tylną belkę wysyłamy do dziesiątek warsztatów świadczących swoje usługi na terytorium Polski, jak i w innych krajach europejskich. Lwia część przedsiębiorstw zajmujących się naprawą belki skrętnej instaluje zregenerowane elementy naszego wyrobu. Wykonując regenerację montujemy wyłącznie markowe podzespoły. Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualnie dobraną propozycję dla osób prowadzących firmę w miejscowości Darłowo. Prosimy o kontakt telefoniczny.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy autoserwisy oraz osoby prywatne z okolic miasta Darłowo, do naprawy belki skrętnej do samochodów Renault, Peugeot, Citroen w profesjonalnej firmie. Przemyślane inwestycje, jak również ambitny projekt rozwojowy, umożliwiają nam stałe usprawnianie procesu naprawy tylnej osi. Tylna Belka Polska proponuje 36 miesięcy gwarancji bez limitu km na regenerowane belki skrętne! Obiecujemy ekspresową dostawę zamówionych towarów. Oferujemy sprzedaż tylnych osi na terytorium całej Europy, w tym w Darłowie. Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas zadowolenie Klienta.

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Najważniejszym elementem naszej oferty są tylne belki do następujących samochodów:

Renault
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Mówią o nas:

  • Bardzo wysoki standard usługi. Fachowe podejście do zagadnienia. Regeneracja belki zrealizowana w jeden dzień. Mój Peugeot działa bez zarzutów, belka wygląda jak nowa. Podziękowania. (miejscowy przedsiębiorca).

 

Tylna belka Darłowo

Więcej informacji można odnaleźć na portalu
https://pl.wikipedia.org/wiki/Darłowo

 

Ciekawostka:

  • Założyciel firmy Citroen w czasie podróży przez nasz kraj zdobył patent na sposób wytwarzania urządzenia do obróbki zębatych kół daszkowych.

Darłowo

województwo zachodniopomorskie

Numer do kontaktu: 22 122 53 55

Tylna belka Darłowo
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Myślibórz, Police, Pyrzyce, Sławno, Starogard Szczeciński, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Wałcz, Wolin