Regeneracja tylnej belki Zdzieszowice – opolskie

Firma Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w naprawach belek skrętnych w autach Peugeot, Citroen, Renault. Wszystkie zlecenia przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej powierzchni przemysłowej, jaka została wyposażona w innowacyjne narzędzia dedykowane do regenerowania tylnego zawieszenia. Tylną belkę wysyłamy do wielu warsztatów samochodowych świadczących swoje usługi na terenie Polski, jak i poza granicami administracyjnymi naszego państwa. Większość firm trudniących się regeneracją belki skrętnej montuje podzespoły naprawione przez pracowników naszej firmy. Głównym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi na terenie całej Europy, ale i w naszym państwie, m.in. w Zdzieszowicach.

Renowacja tylnej belki

Zachęcamy autoserwisy, jak również osoby indywidualne z miasta Zdzieszowice, do zakupu tylnej belki do samochodów Renault, Peugeot, Citroen w sieci warsztatów o ugruntowanej pozycji. Częste inwestycje, jak również szeroki plan rozbudowy, umożliwiają nam codzienne usprawnianie usług.

Tylna belka regeneracja

Co wyróżnia naszą sieć warsztatów?:

  • Obiecujemy ekspresową dostawę zamówionych produktów.
  • Wykonując naprawę montujemy jedynie markowe elementy.
  • Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja.
  • Dajemy 36-miesięczną gwarancję, jaka nie jest objęta limitem km na regenerowane tylne belki.
  • Jeśli posiadają Państwo działalność gosp. funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, w pobliżu miejscowości Zdzieszowice, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a stworzymy specjalną, spersonalizowaną propozycję.

Oferta firmy obejmuje między innymi tylne belki do takich aut jak:

Regeneracja tylnej belki Zdzieszowice

 

Mówią o nas:

  • Awaria tylnej osi naprawiona na miejscu. Satysfakcja gwarantowana, polecam usługi tej firmy (Krzysztof Wiśniewski – klient).

 

Regeneracja tylnej belki Zdzieszowice

Dodatkowe informacje znaleźć można pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdzieszowice

 

Czy wiesz, że…

  • W trakcie bitwy nad Marną w I wojnie światowej, wojsko francuskie wykorzystało taksówki Renault do transportowania na linię frontu dodatkowych żołnierzy.

 

Zdzieszowice

Woj. opolskie

Tel. kontaktowy: 22 122 53 55

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie