Regeneracja tylnej belki Żary – lubuskie

TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w wymianach tylnego zawieszenia w pojazdach produkcji francuskiej. Wszelkie naprawy tylnej osi realizujemy w naszej powierzchni produkcyjnej, która jest wyposażona w innowacyjną linię technologiczną do regeneracji tego podzespołu. Tylną belkę dostarczamy do licznych warsztatów funkcjonujących na terenie całej Polski, jak i poza granicami administracyjnymi naszego państwa. Większość przedsiębiorstw trudniących się regeneracją tylnej osi stosuje podzespoły zregenerowane przez naszych mechaników.

Naprawa TYLNEJ BELKI

Zachęcamy serwisy samochodowe, a także osoby indywidualne z miejscowości Żary, do kupna tylnej osi do pojazdów produkcji francuskiej w profesjonalnej sieci warsztatów. Przemyślane inwestycje, jak również konsekwentnie realizowany plan rozbudowy, umożliwiają nam codzienne doskonalenie procesu naprawy tylnego zawieszenia.

– Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi w całej Europie, ale i w Polsce, także w całej Europie, jak i również w Żarach. –

 

TYLNA BELKA

Co wyróżnia sieć warsztatów Tylna Belka Polska?:

  • Wykonując naprawę instalujemy jedynie sprawdzone podzespoły.
  • Obiecujemy sprawną i szybką dostawę na zamówione produkty.
  • Nasza sieć serwisów daje 36-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów na tylne belki po naprawie!
  • Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie w kwestii regeneracji tylnych osi.
  • Jeżeli prowadzą Państwo działalność gosp. funkcjonującą w sektorze motoryzacyjnym, niedaleko miejscowości Żary, prosimy o kontakt, a przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję.

 

W ofercie posiadamy tylne zawieszenia do takich samochodów jak:
Citroen

· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
Peugeot

· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
Renault

· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
· Renault Megane

 

Klienci o nas:

  • Nasi klienci są usatysfakcjonowani z podzespołów oferowanych przez firmę Tylna Belka Polska. Belki wysyłamy kurierem do naprawy i później instalujemy gotowy produkt. Wszystko odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. (zaprzyjaźniony autoserwis)

 

Regeneracja tylnej belki Żary

Więcej informacji znajdą Państwo na portalu https://pl.wikipedia.org/wiki/Żary

 

Ciekawostka:

  • Pierwszy właściciel przedsiębiorstwa Citroen podczas podróży przez nasz kraj zdobył patent na sposób wytwarzania urządzenia do obrabiania kół zębatych daszkowych.

 

Żary

Region: lubuskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

Regeneracja tylnej belki Żary

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Międzyrzecz, Nowa Sól, Słubice, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Świebodzin, Zielona Góra, Żagań, Żary