Regeneracja tylnej belki Ząbkowice Śląskie – dolnośląskie

Firma Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w regeneracji belek skrętnych w pojazdach Citroen, Renault, Peugeot. Wszelkie prace wykonujemy w odpowiednio przystosowanej hali przemysłowej, jaka jest wyposażona w nowoczesne narzędzia przeznaczone do naprawiania tylnego zawieszenia. Tylna belka dostarczana jest przez naszą firmę do licznych firm funkcjonujących w całej Polsce, jak i poza granicami naszego państwa. Lwia część autoserwisów trudniących się naprawą belki skrętnej instaluje gotowe elementy naszego wyrobu.

 

Nasza oferta obejmuje tylne belki do takich aut jak:

Peugeot

· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106

Citroen

· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo

Renault

· Renault Scenic
· Renault Laguna
· Renault Megane
· Renault Kangoo

 

Naprawa TYLNEJ BELKI

Zapraszamy autoserwisy, jak również osoby prywatne z miejscowości Ząbkowice Śląskie, do wymiany tylnej osi do pojazdów Renault, Citroen, Peugeot w firmie o udokumentowanej pozycji. Przemyślane inwestycje, jak i konsekwentnie realizowany projekt rozbudowy, pozwalają nam na codzienne doskonalenie procesu regeneracji tylnego zawieszenia.

Głównym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych belek na terytorium całej Europy, lecz i w naszym państwie, także w Ząbkowicach Śląskich.

 

TYLNA BELKA

Nasze główne zalety:

  • Nasza sieć warsztatów proponuje 3-letnią gwarancję bez limitu km na regenerowane belki skrętne.
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa satysfakcja.
  • Dokonując wymiany instalujemy wyłącznie sprawdzone elementy.
  • Gwarantujemy sprawną i szybką wysyłkę zamówionych towarów.
  • Jeżeli mają Państwo firmę świadczącą usługi w branży motoryzacyjnej, blisko miejscowości Ząbkowice Śląskie, prosimy o kontakt, a stworzymy specjalną, indywidualną propozycję.

 

 

 

Rekomendacje Klientów z Ząbkowic Śląskich:

  • Bardzo wysoki standard świadczonej usługi. Kompetentne podejście. Naprawa belki skrętnej zrealizowana w jeden dzień roboczy. Mój Peugeot działa bez zarzutów, tylna belka wygląda jak ze sklepu. Dziękuję. (miejscowy warsztat samochodowy).

 

Regeneracja tylnej belki Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice śląskie

Region: dolnośląskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

 

Więcej informacji znajdą Państwo na https://pl.wikipedia.org/wiki/Ząbkowice śląskie

 

Ciekawostki!

  • W trakcie bitwy nad rzeką Marną (I Wojna Światowa), francuska armia wykorzystała samochody firmy Renault do podwożenia na linię frontu dodatkowych posiłków.

 

Regeneracja tylnej belki Ząbkowice Śląskie

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów

Shopping Cart
Scroll to Top