Regeneracja tylnej belki Tychy – śląskie

TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w wymianach tylnego zawieszenia w pojazdach francuskich. Wszystkie prace realizujemy w odpowiednio przystosowanej powierzchni produkcyjnej, jaka jest wyposażona w specjalistyczne narzędzia dedykowane do regeneracji tego podzespołu. Belka skrętna wysyłana jest przez nas do wielu serwisów świadczących swoje usługi w całej Polsce, a także w innych państwach europejskich. Lwia część warsztatów zajmujących się naprawami tylnej osi instaluje naprawione elementy naszej produkcji.

Naprawa TYLNEJ BELKI

Zapraszamy serwisy, jak również osoby indywidualne z miejscowości Tychy, do naprawy tylnych belek do pojazdów Renault, Citroen, Peugeot w sprawdzonej firmie. Przemyślane inwestycje, jak również ambitny plan rozbudowy, pozwalają nam na ciągłe doskonalenie procesu regeneracji tylnych belek.

–Proponujemy sprzedaż tylnych belek w całej Europie, lecz i w Polsce, również w Tychach. –

 

TYLNA BELKA

Nasze główne atuty:

  • Tylna Belka Polska daje 3-letnią gwarancję, która nie jest objęta limitem km na tylną oś po naprawie!
  • Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie naprawy pojazdów francuskich.
  • Gwarantujemy sprawną i szybką dostawę zamówionych towarów.
  • Dokonując naprawy stosujemy zawsze sprawdzone części zamienne.
  •  Jeśli posiadają Państwo firmę funkcjonującą w sektorze motoryzacyjnym, blisko miasta Tychy, to prosimy o skontaktowanie się z nami, a przygotujemy specjalną, indywidualną ofertę.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo tylne zawieszenia do takich samochodów jak:

Peugeot

· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Mówią o nas:

  • Nasi klienci chwalą sobie produkty sprzedawane przez sieć serwisów Tylna Belka Polska. Tylne osie dostarczamy do naprawy i później instalujemy gotowy produkt. Wszystko trwa maksymalnie dwa dni. (partnerski warsztat samochodowy)

 

Regeneracja tylnej belki Tychy

Więcej informacji znajdą Państwo na https://pl.wikipedia.org/wiki/Tychy

 

Czy wiedziałeś, że

  • Przedsiębiorstwo Peugeot prócz produkcji samochodów, produkuje również rowery, motorowery oraz elektronarzędzia – zarówno dla fachowców, jak i domowych majsterkowiczów

 

Tychy

Region: śląskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

 

Regeneracja tylnej belki Tychy

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec

Shopping Cart
Scroll to Top