Regeneracja tylnej belki Trzebinia – małopolskie

Przedsiębiorstwo TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnych belek w autach Renault, Peugeot, Citroen. Wszystkie działania przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej hali produkcyjnej, jaka wyposażona jest w profesjonalne urządzenia wykorzystywane do naprawy tego podzespołu. Belka skrętna dostarczana jest przez naszą firmę do dziesiątek przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie całej Polski, jak również poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Lwia część firm zajmujących się regeneracją belki skrętnej montuje elementy naprawione przez naszych mechaników.

Renowacja tylnej belki

Zapraszamy serwisy, jak również kierowców hobbystów z okolic miejscowości Trzebinia, do kupna tylnych belek do aut Citroen, Renault, Peugeot w sprawdzonej sieci warsztatów. Liczne inwestycje, a także szeroki projekt rozwojowy, umożliwiają nam regularne doskonalenie usług.

– W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych osi w całej Europie, lecz i w naszym państwie, między innymi w mieście Trzebinia. –

 

Tylna belka regeneracja

Dlaczego warto?:

  • Obiecujemy ekspresową wysyłkę na zamówione produkty.
  • Wykonując naprawę montujemy zawsze oryginalne części zamienne.
  •  Nasza sieć warsztatów daje 36-miesięczną gwarancję, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po wymianie.
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa zadowolenie.
  • Możemy zaproponować spersonalizowaną propozycję dla osób prowadzących działalność gosp. w miejscowości Trzebinia. Prosimy o kontakt telefoniczny.

 

W ofercie mamy tylne osie do takich aut jak:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
Peugeot

· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
· Peugeot 206
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso

 

 

Mówią na nasz temat:

  • Klienci naszej firmy chwalą sobie podzespoły sprzedawane przez firmę Tylna Belka Polska. Tylną belkę dostarczamy do naprawy i później instalujemy gotowy produkt. Cały proces trwa maksymalnie dwa dni robocze. (zaprzyjaźniony serwis samochodowy)

 

Regeneracja tylnej belki Trzebinia

Dodatkowe informacje można odnaleźć na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Trzebinia

 

Czy wiesz, że…

  • Podczas bitwy nad Marną w I wojnie światowej, armia francuska wykorzystała auta Renault do przewożenia dodatkowych posiłków na linię frontu.

 

Trzebinia

województwo małopolskie

Tel. kontaktowy: 22 122 53 55

Regeneracja tylnej belki Trzebinia

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Prosowice, Sucha beskidzka, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane