Regeneracja tylnej belki Sosnowiec – śląskie

Przedsiębiorstwo TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w regeneracji tylnych belek skrętnych w autach Peugeot, Citroen, Renault. Wszystkie zamówienia przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej powierzchni przemysłowej, która została wyposażona w rozbudowaną linię technologiczną dedykowaną do naprawiania tylnego zawieszenia. Belka skrętna dostarczana jest przez naszą firmę do setek warsztatów działających na terenie Polski, jak i poza granicami naszego państwa. Większość przedsiębiorstw trudniących się naprawami tylnej belki instaluje elementy zregenerowane przez pracowników naszej sieci warsztatów.

Naprawa TYLNEJ BELKI

Zapraszamy warsztaty, jak i mechaników pasjonatów z okolic miasta Sosnowiec, do kupna tylnej belki do samochodów Peugeot, Citroen, Renault w sprawdzonej firmie. Liczne inwestycje, jak również dynamiczny program rozwoju, umożliwiają nam codzienne usprawnianie poziomu usług.

– Proponujemy sprzedaż belek skrętnych na terytorium całej Europy, ale i w Polsce, w tym w Sosnowcu. –

 

TYLNA BELKA

Co wyróżnia naszą sieć warsztatów?:

  • Nasza sieć warsztatów proponuje 3 lata gwarancji, która nie jest objęta limitem km na tylne belki po regeneracji.
  • Wykonując naprawę stosujemy zawsze markowe elementy.
  • Gwarantujemy ekspresową dostawę na zamówione towary.
  • Charakteryzuje nas ogromne doświadczenie w temacie regeneracji tylnych belek.
  • Jeśli posiadają Państwo działalność gosp. świadczącą usługi w branży motoryzacyjnej, blisko miasta Sosnowiec, namawiamy do bezpośredniego kontaktu – przygotujemy specjalną, spersonalizowaną propozycję.

 

W ofercie posiadamy tylne zawieszenia do następujących samochodów:

Renault
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

 

Klienci o nas:

  • Klienci naszej firmy są zadowoleni z produktów sprzedawanych przez sieć serwisów TylnaBelkaPolska.pl. Tylną belkę wysyłamy do naprawy, natomiast potem instalujemy gotowy produkt. Wszystko trwa maks 2 dni robocze. (partnerski serwis samochodowy)

Ciekawe…

  • Firma Peugeot jako pierwsza zamontowała wentylator do chłodnicy, dostosowując tym sposobem auta do narastających korków na ulicach miast.

Regeneracja tylnej belki Sosnowiec

Więcej informacji można znaleźć pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Sosnowiec

 

Sosnowiec

Woj. śląskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55
E-mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

 

Regeneracja tylnej belki Sosnowiec
Znajdziesz nas też w : Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec

Shopping Cart
Scroll to Top