Regeneracja tylnej belki Piła – wielkopolskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w regeneracji belek skrętnych w pojazdach Renault, Peugeot, Citroen. Wszelkie prace wykonujemy w odpowiednio przystosowanej hali produkcyjnej, jaka jest wyposażona w innowacyjną linię technologiczną do naprawy tego podzespołu. Tylna belka dostarczana jest przez naszą firmę do wielu serwisów świadczących swoje usługi na terenie całej Polski, jak i w innych krajach Europy. Duża część warsztatów zajmujących się regeneracją belki skrętnej montuje zregenerowane podzespoły naszej produkcji.

Naprawa TYLNEJ BELKI

Zachęcamy warsztaty, a także mechaników hobbystów z miasta Piła, do naprawy tylnych belek do pojazdów Peugeot, Renault, Citroen w sieci warsztatów o udokumentowanej renomie. Szeroko zakrojone inwestycje, jak również dynamiczny program rozwoju, pozwalają nam na codzienne doskonalenie poziomu usług. Ważnym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi w całej Europie, jak i w Pile.

 

TYLNA BELKA

Nasze główne atuty:

  • Nasza sieć serwisów daje 36 miesięcy gwarancji, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po regeneracji.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w temacie naprawy aut produkcji francuskiej.
  • Wykonując regenerację stosujemy zawsze oryginalne części zamienne.
  • Obiecujemy ekspresową dostawę zamówionych towarów.
  • Jesteśmy w stanie zaproponować spersonalizowaną propozycję dla wszelkich warsztatów samochodowych z miasta Piła. Prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Nasza oferta obejmuje tylne osie do następujących samochodów:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

Peugeot

· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner

Citroen

· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

 

Mówią na nasz temat:

  • Nasi klienci są usatysfakcjonowani z produktów sprzedawanych przez firmę Tylna Belka Polska. Tylne osie dostarczamy kurierem do naprawy i później wstawiamy gotowy produkt. Cały proces trwa maksymalnie dwa dni. (partnerski serwis samochodowy)

 

Regeneracja tylnej belki Piła

 

Ciekawostka:

  • Pierwszy właściciel firmy Citroen w czasie podróży przez nasz kraj zdobył patent na wytwarzanie maszyny do obróbki kół zębatych daszkowych.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Piła

 

Piła

Region: wielkopolskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Regeneracja tylnej belki Piła

Wysyłka tylnej belki na terenie miast: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów.

Shopping Cart
Scroll to Top