Regeneracja tylnej belki Piastów – mazowieckie

Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w naprawie belek skrętnych w samochodach Citroen, Renault, Peugeot. Wszystkie zamówienia przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej powierzchni produkcyjnej, która jest wyposażona w wysokiej klasy urządzenia wykorzystywane do naprawiania tylnego zawieszenia. Tylna belka dostarczana jest przez naszą firmę do dziesiątek serwisów funkcjonujących w całej Polsce, jak również w innych państwach. Większość serwisów samochodowych trudniących się regeneracjami belki skrętnej montuje podzespoły naprawione przez pracowników naszej firmy.

Rekomendacje użytkowników z miasta Piastów:

Usterka tylnego zawieszenia naprawiona na miejscu. Jestem zadowolony, warto skorzystać z usług tej firmy (Filip Jędrzejczyk – klient).

Renowacja tylnej belki

Zapraszamy warsztaty samochodowe, jak również osoby prywatne z miasta Piastów, do zakupu tylnych belek do pojazdów francuskich w sieci warsztatów o ugruntowanej renomie. Przemyślane inwestycje, a także konsekwentnie realizowany plan rozwoju, pozwalają nam na regularne doskonalenie poziomu usług.

– Ważnym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych belek w całej Europie, lecz i w naszym państwie, również w Piastowie . –

Tylna belka regeneracja

Co wyróżnia naszą sieć serwisów?

✅ Dokonując regeneracji instalujemy wyłącznie oryginalne elementy.
✅ Nasza firma proponuje 3-letnią gwarancję, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po regeneracji!
✅ Zapewniamy szybką i sprawną dostawę zamówionych towarów.
✅ Mamy ogromne doświadczenie w temacie wymiany tylnego zawieszenia.
✅ Jesteśmy w stanie przygotować specjalną ofertę dla klientów prowadzących firmę w miejscowości Piastów.

Prosimy o bezpośredni kontakt.

Oferta firmy obejmuje między innymi belki skrętne do następujących samochodów:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Czy wiedziałeś, że

  • Firma Peugeot oprócz produkcji samochodów, wytwarza dodatkowo motorowery, rowery i narzędzia – zarówno dla fachowców, jak i majsterkowiczów amatorów

Kontakt

Piastów

Woj. mazowieckie

Tel. kontaktowy: 22 122 53 55

Regeneracja tylnej belki Piastów

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Białobrzegi, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Tomaszów Mazowiecki, Warszawa Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów.