Regeneracja tylnej belki Mikołów – śląskie

Przedsiębiorstwo Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnych belek w autach produkcji francuskiej. Wszystkie naprawy tylnej osi wykonujemy w naszej hali produkcyjnej, jaka została wyposażona w profesjonalne narzędzia wykorzystywane do naprawiania tylnego zawieszenia. Belkę skrętną wysyłamy do setek firm działających w całej Polsce, jak również w innych państwach europejskich. Duża część serwisów samochodowych trudniących się wymianą tylnej belki montuje gotowe podzespoły naszej produkcji.

Naprawa TYLNEJ BELKI

Zapraszamy warsztaty, jak i osoby indywidualne z okolic miasta Mikołów, do regeneracji tylnych belek do pojazdów produkcji francuskiej w profesjonalnej sieci warsztatów. Częste inwestycje, jak i konsekwentnie realizowany plan rozbudowy, umożliwiają nam regularne doskonalenie poziomu usług.

– W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych belek na terenie całej Europy, w tym w Mikołowie. –

 

TYLNA BELKA

Co wyróżnia naszą firmę?:

  • Dokonując wymiany montujemy zawsze sprawdzone podzespoły.
  • Obiecujemy ekspresową wysyłkę na zamówione towary.
  • Naszym celem jest Państwa satysfakcja.
  • TylnaBelkaPolska.pl proponuje 3-letnią gwarancję bez limitu km na regenerowane belki skrętne.

Jeżeli mają Państwo firmę funkcjonującą w sektorze motoryzacyjnym, w okolicach miejscowości Mikołów, prosimy o kontakt, a stworzymy specjalną, spersonalizowaną propozycję.

 

W ofercie posiadamy tylne osie do takich samochodów jak:

Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Peugeot
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
Renault
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
· Renault Megane

 

 

Opinie użytkowników z miasta Mikołów:

  • Awaria belki skrętnej usunięta w ciągu 2 godzin. Satysfakcja gwarantowana, warto skorzystać z oferty tej firmy (Krzysztof Wiśniewski – kontrahent).

 

Regeneracja tylnej belki Mikołów

Dodatkowe informacje odnaleźć można pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikołów

 

Ciekawostka:

  • W trakcie bitwy nad Marną w I wojnie światowej, armia francuska wykorzystała auta Renault do transportowania potrzebnych posiłków na linię frontu.

 

Mikołów

Region: śląskie

Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

 

Regeneracja tylnej belki Mikołów

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec