Regeneracja tylnej belki Lubsko – lubelskie

Zapraszamy serwisy samochodowe, jak również osoby indywidualne z miasta Lubsko, do wymiany tylnej belki do aut produkcji francuskiej w sieci warsztatów o ugruntowanej pozycji. Liczne inwestycje, jak i konsekwentnie realizowany plan rozbudowy, pozwalają nam na ciągłe udoskonalanie poziomu usług. Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w naprawach tylnych belek w pojazdach francuskich. Wszelkie zlecenia wykonujemy w autorskiej powierzchni przemysłowej, jaka została wyposażona w nowatorską linię technologiczną do naprawy tylnego zawieszenia. Tylną belkę wysyłamy do setek firm działających w całej Polsce, jak i w innych krajach. Znaczny procent warsztatów zajmujących się wymianą belki skrętnej stosuje podzespoły zregenerowane przez naszych mechaników. Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi na terytorium całej Europy, lecz i w Polsce, także w Lubsku. Tylna Belka Polska daje 36-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów na regenerowane tylne belki!

Tylna belka regeneracja

Nasze główne zalety:

Wykonując regenerację montujemy tylko sprawdzone części zamienne.
Obiecujemy ekspresową dostawę zamówionych produktów.
Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja.
Jeżeli prowadzą Państwo działalność świadczącą usługi w sektorze motoryzacyjnym, w pobliżu miejscowości Lubsko, to prosimy o skontaktowanie się z nami, a przygotujemy specjalną, spersonalizowaną ofertę.

W naszej ofercie znajdą Państwo belki do takich samochodów jak:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
Peugeot
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
· Peugeot 206
Citroen
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Rekomendacje Klientów z miasta Lubsko:

  • Awaria tylnego zawieszenia naprawiona od ręki. Jestem zadowolony, polecam ofertę tej firmy (Daniel Jędrzejczyk – zadowolony kierowca).

Regeneracja tylnej belki Lubsko

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Lubsko

 

Ciekawostka:

  • Podczas bitwy nad rzeką Marną (I Wojna Światowa), wojsko francuskie wykorzystało taksówki marki Renault do przewożenia na linię frontu dodatkowych żołnierzy.

 

Lubsko

Woj. lubelskie

Tel. do kontaktu: 22 122 53 55

Regeneracja tylnej belki Lubsko

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Krosno Odrzańskie, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość.

Shopping Cart
Scroll to Top