Regeneracja tylnej belki Łańcut – podkarpackie

Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w wymianie belek skrętnych w pojazdach Peugeot, Renault, Citroen. Wszelkie prace przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej hali produkcyjnej, która wyposażona jest w innowacyjne narzędzia przeznaczone do naprawy tego podzespołu. Belka skrętna wysyłana jest przez nas do licznych firm świadczących swoje usługi w całej Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Znaczny odsetek serwisów samochodowych trudniących się naprawami belki skrętnej stosuje podzespoły naprawione przez naszych pracowników.

Naprawa TYLNEJ BELKI

Zachęcamy warsztaty samochodowe oraz osoby indywidualne z miejscowości Łańcut , do kupna tylnej osi do pojazdów Renault, Citroen, Peugeot w firmie o udokumentowanej pozycji. Liczne inwestycje, jak i szeroki plan rozbudowy, pozwalają nam na codzienne udoskonalanie poziomu usług.

–Proponujemy sprzedaż belek skrętnych na terytorium całej Europy, jak i w mieście Łańcut. –

 

TYLNA BELKA

Dlaczego Tylna Belka Polska?:

  • Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie.
  • Dokonując wymiany instalujemy tylko sprawdzone podzespoły.
  • Tylna Belka Polska proponuje 36-miesięczną gwarancję, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po naprawie.
  • Obiecujemy szybką i sprawną dostawę zamówionych produktów.
  • Możemy przygotować specjalną propozycję dla wszystkich warsztatów z miasta Łańcut. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

W ofercie posiadamy belki skrętne do takich aut jak:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
Peugeot

· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
· Peugeot 206
Citroen

· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Opinie Klientów z miasta Łańcut:

  • Wysoki standard świadczonych usług. Fachowe podejście do klienta. Regeneracja tylnej belki zrealizowana w jeden dzień roboczy. Moje Renault działa bez zarzutów, tylna belka zupełnie jak nowa. Gorąco pozdrawiamy! (lokalny przedsiębiorca).

 

Regeneracja tylnej belki Łańcut

Dodatkowe informacje odnajdą Państwo pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Łańcut

 

Ciekawe…

  • Podczas bitwy nad rzeką Marną w I wojnie światowej, francuskie wojsko wykorzystało samochody Renault do przewożenia na linię frontu dodatkowych posiłków.

 

Łańcut

Woj. podkarpackie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

Regeneracja tylnej belki Łańcut

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne