Regeneracja tylnej belki Jelcz-Laskowice – dolnośląskie

Firma Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w wymianach belek skrętnych w autach Peugeot, Citroen, Renault. Wszelkie działania realizujemy w odpowiednio przystosowanej sali przemysłowej, jaka wyposażona jest w wysokiej klasy urządzenia przeznaczone do naprawiania tego podzespołu. Tylna belka wysyłana jest przez nas do licznych serwisów samochodowych działających w całej Polsce, a także w innych krajach. Znaczny odsetek warsztatów samochodowych trudniących się regeneracjami belki skrętnej stosuje naprawione podzespoły naszej produkcji.

 

TYLNA BELKA

Co wyróżnia naszą sieć serwisów?:

· TylnaBelkaPolska.pl proponuje 36 miesięcy gwarancji, która nie jest objęta limitem kilometrów na regenerowane belki skrętne.
· Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w kwestii wymiany tylnego zawieszenia.
· Gwarantujemy ekspresową dostawę na zamówione towary.
· Wykonując naprawę montujemy wyłącznie sprawdzone elementy.
· Jeżeli mają Państwo działalność gospodarczą funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, w pobliżu miejscowości Jelcz-Laskowice, to prosimy o kontakt – przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

 

Naprawa TYLNEJ BELKI

Zapraszamy autoserwisy, jak również kierowców pasjonatów z miasta Jelcz-Laskowice, do naprawy belki skrętnej do aut francuskich w firmie o ugruntowanej renomie. Przemyślane inwestycje, jak i szeroki program rozbudowy, pozwalają nam na codzienne doskonalenie poziomu usług.

– Proponujemy sprzedaż belek skrętnych w całej Europie, jak również w mieście Jelcz-Laskowice. –

 

Mówią o nas:

  • Klienci naszej firmy są zadowoleni z produktów oferowanych przez firmę Tylna Belka Polska. Belki wysyłamy kurierem do regeneracji, natomiast potem wstawiamy gotowy produkt. Wszystko odbywa się w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. (zaprzyjaźniony warsztat)

 

 

W ofercie posiadamy tylne osie do takich aut jak:

Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner

Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso

Renault
· Renault Scenic
· Renault Laguna
· Renault Megane
· Renault Kangoo

 

Więcej informacji znajdą Państwo na serwisie https://pl.wikipedia.org/wiki/Jelcz-Laskowice

 

Regeneracja tylnej belki Jelcz-Laskowice

Czy wiedziałeś, że

  • Przedsiębiorstwo Peugeot oprócz produkcji aut, wytwarza również rowery, motorowery oraz elektronarzędzia zarówno profesjonalne, jak i codziennego użytku

 

Jelcz-Laskowice

Woj. dolnośląskie

Telefon do kontaktu: 22 122 53 55

Regeneracja tylnej belki Jelcz-Laskowice

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, Środa śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów