Regeneracja tylnej belki Dzierżoniów – dolnośląskie

TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w wymianie tylnych belek w pojazdach francuskich. Wszystkie zlecenia przeprowadzamy w autorskiej sali produkcyjnej, jaka została wyposażona w innowacyjne narzędzia dedykowane do naprawiania tego podzespołu. Belka skrętna dostarczana jest przez nas do licznych warsztatów samochodowych świadczących swoje usługi w całej Polsce, jak i w innych krajach. Lwia część firm trudniących się naprawą tylnej osi montuje podzespoły naprawione przez naszych pracowników.

NAPRAWA TYLNEJ BELKI

Zachęcamy serwisy, jak i osoby prywatne z miejscowości Dzierżoniów, do zakupu tylnej belki do samochodów Renault, Peugeot, Citroen w sieci warsztatów o udokumentowanej pozycji. Częste inwestycje, jak i dynamiczny plan rozwoju, pozwalają nam na stałe usprawnianie procesu naprawy tylnej osi.

– Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych belek w całej Europie, lecz i w Polsce, m.in. w Dzierżoniowie. –

 

WYMIANA TYLNEJ BELKI

Co nas wyróżnia?:

  • Nasza firma daje 36-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów na tylną oś po naprawie.
  • Wykonując regenerację instalujemy wyłącznie markowe elementy.
  • Mamy ogromne doświadczenie w branży naprawy samochodów francuskich.
  • Zapewniamy szybką i sprawną dostawę na zamówione produkty.Jeżeli prowadzą Państwo działalność funkcjonującą w sektorze motoryzacyjnym, niedaleko miejscowości Dzierżoniów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – stworzymy dla Państwa spersonalizowaną propozycję.

Oferta firmy obejmuje m.in. tylne belki do następujących samochodów:

Citroen
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5

Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

 

Ciekawe…

  • Firma Peugeot jako pierwsza wprowadziła wentylator do chłodnicy, dostosowując w taki sposób auta do rosnącego tłoku na ulicach.

 

Regeneracja tylnej belki Dzierżoniów

 

Klienci o nas:

  • Klienci naszej firmy chwalą sobie produkty sprzedawane przez firmę Tylna Belka Polska. Tylne osie wysyłamy do regeneracji i później wstawiamy gotowy produkt. Całość odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. (zaprzyjaźniony autoserwis)

 

Dzierżoniów

Woj. dolnośląskie

E-mail: biuro@tylnabelkapolska.pl lub Telefon: 22 122 53 55

 

Więcej informacji znaleźć można tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzierżoniów

 

Regeneracja tylnej belki Dzierżoniów

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów