Regeneracja tylnej belki Brzeziny – łódzkie

Firma Tylna Belka Polska – jesteśmy ekspertami w wymianach tylnych belek w pojazdach Renault, Citroen, Peugeot. Wszelkie zlecenia wykonujemy w autorskiej hali produkcyjnej, jaka wyposażona została w specjalistyczną linię technologiczną dedykowaną do regenerowania tylnego zawieszenia. Belkę skrętną dostarczamy do licznych autoserwisów funkcjonujących w całej Polsce, a także poza granicami naszego państwa. Znaczny odsetek przedsiębiorstw zajmujących się naprawami belki skrętnej stosuje gotowe podzespoły naszej produkcji. Zachęcamy warsztaty, a także osoby prywatne z okolic miasta Brzeziny, do zakupu belki skrętnej do pojazdów Renault, Citroen, Peugeot w specjalistycznej sieci warsztatów. Przemyślane inwestycje, jak również ambitny projekt rozbudowy, pozwalają nam na stałe doskonalenie usług.

Renowacja tylnej belki

W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych osi w całej Europie, lecz i w Polsce, m.in. w Brzezinach. Dajemy 3 lata gwarancji, jaka nie jest objęta limitem km na tylne belki po regeneracji.

Tylna belka regeneracja

Co wyróżnia naszą sieć warsztatów?

  • Obiecujemy sprawną i szybką dostawę na zamówione produkty.
  • Miarą sukcesu jest dla nas zadowolenie Klienta.
  • Wykonując naprawę instalujemy tylko i wyłącznie markowe części zamienne.

Jeżeli prowadzą Państwo działalność gosp. świadczącą usługi w sektorze motoryzacyjnym, w pobliżu miasta Brzeziny, to prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami, a stworzymy specjalną, indywidualną ofertę. W ofercie mamy belki do takich samochodów jak:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

Klienci o nas:

  • Stuprocentowy profesjonalizm świadczonej usługi. Fachowe podejście do klienta. Naprawa tylnej osi wykonana w kilka godzin. Mój Citroen jeździ bez zarzutów, belka zupełnie jak ze sklepu. Dziękuję. (miejscowy przedsiębiorca).

 

Regeneracja tylnej belki Brzeziny

Dodatkowe informacje odnajdą Państwo na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Brzeziny

 

Ciekawostki!

  • Firma Peugeot jako pierwsza wprowadziła wentylator do chłodnicy, przystosowując tym sposobem auta do narastających korków na ulicach miast.

 

Brzeziny

Region: łódzkie

Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bełchatów, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, ZgierzRegeneracja tylnej belki Brzeziny