Naprawa Tylnej belki Drezdenko – lubuskie

TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnych belek skrętnych w autach Citroen, Peugeot, Renault. Wszystkie zamówienia wykonujemy w autorskiej sali przemysłowej, jaka wyposażona jest w nowoczesną linię technologiczną dedykowaną do naprawiania tego podzespołu. Belka skrętna dostarczana jest przez nas do wielu przedsiębiorstw funkcjonujących w całej Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Większość przedsiębiorstw zajmujących się naprawami belki skrętnej instaluje podzespoły zregenerowane przez naszych pracowników.

Naprawa Tylnej belki Drezdenko

Tylna Belka

Zapraszamy serwisy, jak również kierowców hobbystów z okolic miejscowości Drezdenko, do kupna tylnych belek do samochodów Peugeot, Renault, Citroen w sieci warsztatów o udokumentowanej renomie. Szeroko zakrojone inwestycje, a także konsekwentnie realizowany program rozwojowy, pozwalają nam na stałe udoskonalanie poziomu usług.Proponujemy sprzedaż tylnych osi na terytorium całej Europy, jak również w Drezdenku.

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Dlaczego nasza sieć warsztatów?

✅ Dokonując regeneracji stosujemy jedynie oryginalne elementy.
✅ Nasza sieć warsztatów daje 36-miesięczną gwarancję, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po wymianie!
✅ Obiecujemy ekspresową wysyłkę zamówionych produktów.
✅ Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja.
✅ Jeśli mają Państwo działalność gosp. funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, w okolicach miasta Drezdenko, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną, indywidualną ofertę.

Nasza oferta obejmuje tylne belki do następujących aut:

Peugeot
· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106
Citroen
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Mówią o nas:

  • Usterka tylnej belki usunięta od ręki. 100 procent satysfakcji, warto skorzystać z usług tej firmy (Jan Kozłowski – zadowolony klient).

Ciekawe…

  • W trakcie bitwy nad rzeką Marną w I wojnie światowej, wojsko francuskie zastosowało taksówki marki Renault do podwożenia na linię frontu dodatkowych posiłków.

 

Drezdenko

województwo lubelskie

Kontakt mailowy: biuro@tylnabelkapolska.pl

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Dodatkowe informacje można odnaleźć na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Drezdenko

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Międzyrzecz, Nowa Sól, Słubice, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Świebodzin, Zielona Góra, Żagań, Żary