Naprawa Tylnej Belki Żory – śląskie

Przedsiębiorstwo TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w wymianie belek skrętnych w autach Citroen, Peugeot, Renault. Wszystkie prace wykonujemy w naszej sali przemysłowej, która wyposażona jest w rozbudowaną linię technologiczną przeznaczoną do naprawy tego podzespołu. Tylną belkę dostarczamy do setek warsztatów samochodowych funkcjonujących w całej Polsce, a także w innych państwach. Znaczny odsetek warsztatów samochodowych trudniących się wymianą belki skrętnej montuje zregenerowane elementy naszej produkcji.

Tylna Belka

Zachęcamy serwisy, jak i mechaników hobbystów z miasta Żory, do wymiany tylnych belek do samochodów Peugeot, Citroen, Renault w sieci warsztatów o ugruntowanej pozycji. Częste inwestycje, a także szeroki projekt rozwojowy, umożliwiają nam regularne udoskonalanie procesu regeneracji tylnego zawieszenia.

– W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych osi w całej Europie, a także w mieście Żory. –

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Nasze najważniejsze cechy:

  • TylnaBelkaPolska.pl proponuje 36 miesięcy gwarancji, która nie jest objęta limitem km na tylną oś po wymianie!
  • Obiecujemy ekspresową dostawę na zamówione produkty.
  • Mamy bardzo duże doświadczenie w kwestii regeneracji tylnych osi.
  • Wykonując regenerację instalujemy wyłącznie markowe części zamienne.
  •  Jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowaną ofertę dla wszystkich warsztatów samochodowych z miasta Żory. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Flagowym elementem naszej oferty są belki skrętne do takich samochodów jak:
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Peugeot

· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
Renault

· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
· Renault Megane

 

Klienci o nas:

  • Nasi klienci chwalą produkty sprzedawane przez firmę TylnaBelkaPolska.pl. Belki dostarczamy kurierem do naprawy i potem montujemy gotowy produkt. Całość trwa maksymalnie dwa dni. (partnerski warsztat)

 

Naprawa Tylnej Belki Żory

Więcej informacji znaleźć można na serwisie https://pl.wikipedia.org/wiki/Żory

 

Czy wiedziałeś, że

  • Firma Peugeot jako pierwsza zamontowała wentylator do chłodnicy, dostosowując w taki sposób auta do rosnącego ruchu na ulicach miast.

 

Żory

Region: śląskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

 

Naprawa Tylnej Belki Żory

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec