Naprawa Tylnej Belki Zgierz – łódzkie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – specjalizujemy się w naprawie belek skrętnych w pojazdach francuskich. Wszystkie prace realizujemy w naszej sali przemysłowej, jaka wyposażona jest w nowoczesne urządzenia przeznaczone do naprawy tego podzespołu. Belkę skrętną dostarczamy do wielu serwisów funkcjonujących na terytorium Polski, jak również poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Duży procent serwisów samochodowych trudniących się wymianą belki skrętnej stosuje elementy naprawione przez pracowników naszej sieci warsztatów.

Tylna Belka

Zachęcamy serwisy samochodowe, jak i osoby prywatne z okolic miejscowości Zgierz, do regeneracji tylnej osi do aut Peugeot, Renault, Citroen w profesjonalnej firmie. Liczne inwestycje, a także szeroki plan rozbudowy, pozwalają nam na stałe doskonalenie poziomu usług. W ofercie posiadamy sprzedaż belek skrętnych na terytorium całej Europy, jak również w mieście Zgierz.

Jeżeli prowadzą Państwo działalność funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, niedaleko miasta Zgierz, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną, spersonalizowaną ofertę.

 

Zgierz

Woj. łódzkie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55
Nasz mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

 

W naszej ofercie znajdą Państwo tylne osie do następujących aut:
Citroen
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Renault
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
· Renault Megane

 

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Co wyróżnia naszą sieć warsztatów?:

  • Dokonując naprawy stosujemy tylko markowe podzespoły.
  • TylnaBelkaPolska.pl proponuje 36-miesięczną gwarancję bez limitu km na tylne belki po wymianie.
  • Miarą sukcesu jest dla nas Państwa zadowolenie.
  • Obiecujemy ekspresową wysyłkę zamówionych produktów.

 

 

Czy wiesz, że…

  • W trakcie bitwy nad Marną (I Wojna Światowa), francuskie wojsko zastosowało taksówki marki Renault do przewożenia na linię frontu dodatkowych posiłków.

Opinie Klientów ze Zgierza:

  • Nasi klienci chwalą sobie produkty sprzedawane przez firmę Tylna Belka Polska. Tylną belkę wysyłamy do naprawy, a potem wstawiamy gotowy produkt. Cały proces trwa maksymalnie 2 dni robocze. (zaprzyjaźniony autoserwis)

 

Naprawa Tylnej Belki Zgierz

Dodatkowe informacje odnaleźć można pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Zgierz

 

 

 

Naprawa Tylnej Belki Zgierz
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bełchatów, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz