Naprawa Tylnej Belki Wieruszów – łódzkie

Przedsiębiorstwo Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w regenerowaniu tylnych belek w pojazdach Renault, Citroen, Peugeot. Wszystkie działania realizujemy w odpowiednio przystosowanej hali przemysłowej, która jest wyposażona w profesjonalną linię technologiczną do naprawy tylnego zawieszenia. Tylna belka wysyłana jest przez nas do dziesiątek warsztatów samochodowych świadczących swoje usługi w całej Polsce, jak i w innych państwach. Większość przedsiębiorstw trudniących się naprawą belki skrętnej montuje gotowe podzespoły naszej produkcji.

Tylna Belka

Zapraszamy autoserwisy, jak również osoby prywatne z okolic miasta Wieruszów, do naprawy tylnej belki do aut Citroen, Renault, Peugeot w firmie o ugruntowanej pozycji. Częste inwestycje, a także szeroki plan rozwojowy, umożliwiają nam stałe usprawnianie poziomu usług.

– W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych osi na terytorium całej Europy, w tym w mieście Wieruszów. –

 

Głównym elementem naszej oferty są tylne belki do takich samochodów jak:

Peugeot

· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106

Citroen

· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo

Renault

· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Dlaczego my?:
· Wykonując naprawę stosujemy tylko oryginalne podzespoły.
· TylnaBelkaPolska.pl proponuje 3 lata gwarancji, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po regeneracji!
· Obiecujemy szybką i sprawną wysyłkę zamówionych produktów.
· Naszym celem jest satysfakcja Klienta.
· Jeżeli prowadzą Państwo firmę świadczącą usługi w branży motoryzacyjnej, blisko miejscowości Wieruszów, namawiamy do kontaktu telefonicznego, a stworzymy specjalną, indywidualną propozycję.

 

Więcej informacji odnaleźć można tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wieruszów

Naprawa Tylnej Belki Wieruszów

Klienci na nasz temat:

  • Awaria belki skrętnej usunięta w ciągu trzech godzin. Jestem zadowolony, polecam usługi firmy Tylna Belka Polska (Krzysztof Kwiatkowski – kontrahent).

Czy wiesz, że…

  • W trakcie bitwy nad Marną w I wojnie światowej, armia francuska wykorzystała auta Renault do przewożenia na linię frontu dodatkowych posiłków.

 

Wieruszów

Województwo łódzkie

Numer do kontaktu: 22 122 53 55

Naprawa Tylnej Belki Wieruszów
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bełchatów, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz

Shopping Cart
Scroll to Top