Naprawa Tylnej Belki Trzebnica – dolnośląskie

Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w regenerowaniu tylnych belek w autach Citroen, Peugeot, Renault. Wszelkie zamówienia przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanej powierzchni produkcyjnej, jaka jest wyposażona w profesjonalne urządzenia wykorzystywane do naprawiania tego podzespołu. Belka skrętna wysyłana jest przez nas do licznych autoserwisów świadczących swoje usługi w całej Polsce, a także poza granicami administracyjnymi naszego państwa. Duży odsetek serwisów samochodowych trudniących się regeneracją tylnej osi stosuje naprawione elementy naszego wyrobu.

Tylna Belka

Zachęcamy warsztaty, a także osoby prywatne z miasta Trzebnica, do kupna tylnej osi do samochodów Citroen, Renault, Peugeot w firmie o udokumentowanej renomie. Szeroko zakrojone inwestycje, jak również ambitny program rozbudowy, pozwalają nam na stałe usprawnianie usług.

–  Flagowym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych belek na terytorium całej Europy, lecz i w Polsce, także w Trzebnicy. –

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Dlaczego warto?:

  • Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja.
  • Nasza firma daje 3 lata gwarancji, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylną oś po regeneracji.
  • Gwarantujemy ekspresową dostawę zamówionych produktów.
  • Dokonując wymiany stosujemy tylko sprawdzone elementy.

Jesteśmy w stanie przygotować indywidualnie dobraną propozycję dla wszystkich warsztatów z miasta Trzebnica. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Nasza oferta obejmuje tylne zawieszenia do takich samochodów jak:
Citroen

· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
Peugeot

· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

Rekomendacje Klientów z Trzebnicy:

  • Usterka tylnej belki usunięta na miejscu. Jestem zadowolony, warto skorzystać z oferty tej firmy (Jacek Mazur – kontrahent).

 

Naprawa Tylnej Belki Trzebnica

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Trzebnica

 

Ciekawe…

  • Peugeot to pierwsza firma, jaka wprowadziła w swych autach wentylator chłodnicy, dostosowując tym samym auta do rosnącego ruchu na ulicach.

 

Trzebnica

Woj dolnośląskie

Tel. do kontaktu: 22 122 53 55

Naprawa Tylnej Belki Trzebnica
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bolesławiec, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzegom, Strzelin, środa śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, Żarów

Shopping Cart
Scroll to Top