Naprawa Tylnej belki Rumia – pomorskie

Sieć warsztatów TylnaBelkaPolska.pl – jesteśmy ekspertami w naprawie tylnego zawieszenia w pojazdach Peugeot, Renault, Citroen. Wszystkie zlecenia wykonujemy w autorskiej sali przemysłowej, jaka wyposażona jest w nowoczesną linię technologiczną do naprawy tego podzespołu. Belkę skrętną wysyłamy do licznych serwisów działających w całej Polsce, jak i poza granicami naszego państwa. Większość serwisów zajmujących się regeneracją belki skrętnej montuje gotowe podzespoły naszej produkcji.

Tylna Belka

Zachęcamy serwisy, jak i mechaników hobbystów z miasta Rumia, do naprawy tylnych belek do pojazdów Renault, Peugeot, Citroen w firmie o udokumentowanej renomie. Przemyślane inwestycje, a także dynamiczny projekt rozwojowy, pozwalają nam na ciągłe doskonalenie usług. Ważnym elementem naszej oferty jest sprzedaż tylnych osi na terenie całej Europy, jak również w mieście Rumia.

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Nasze najważniejsze zalety:

  • Tylna Belka Polska daje 3 lata gwarancji bez limitu kilometrów na regenerowane tylne belki!
  • Wykonując regenerację stosujemy tylko i wyłącznie markowe części zamienne.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy pojazdów produkcji francuskiej.
  • Obiecujemy ekspresową wysyłkę zamówionych towarów.

Jeśli mają Państwo działalność gosp. funkcjonującą w sektorze motoryzacyjnym, w okolicach miasta Rumia, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – przygotujemy specjalną, indywidualną propozycję. Oferta firmy obejmuje między innymi belki skrętne do takich samochodów jak:

Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
Peugeot
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
· Peugeot 206
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso

 

Opinie Kontrahentów z Rumii:

  • Pełen profesjonalizm usług. Kompetentne podejście do zagadnienia. Naprawa belki zrealizowana na miejscu. Samochód jeździ bez zarzutu, belka zupełnie jak nówka sztuka. Dziękujemy i pozdrawiamy! (miejscowy serwis).

 

Naprawa Tylnej belki Rumia

Dodatkowe informacje można znaleźć w tym miejscu https://pl.wikipedia.org/wiki/Rumia

 

Ciekawostka:

  • Założyciel firmy Citroen w czasie podróży przez Polskę zdobył patent na sposób wytwarzania maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.

 

Rumia

Region: pomorskie

E-mail: biuro@tylnabelkapolska.pl

Naprawa Tylnej belki Rumia
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bytów, Chonice, Człuchów, Gdańsk, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo

Shopping Cart
Scroll to Top