Naprawa Tylnej Belki Poddębice – łódzkie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w wymianach tylnych belek w autach produkcji francuskiej. Wszelkie zlecenia przeprowadzamy w naszej powierzchni produkcyjnej, która wyposażona została w innowacyjną linię technologiczną dedykowaną do naprawy tego podzespołu. Belkę skrętną wysyłamy do setek serwisów samochodowych działających w całej Polsce, a także w innych państwach europejskich. Większość serwisów samochodowych zajmujących się wymianą tylnej osi stosuje podzespoły zregenerowane przez pracowników naszej firmy. Zapraszamy serwisy samochodowe, a także osoby prywatne z miasta Poddębice, do zakupu belki skrętnej do samochodów produkcji francuskiej w sieci warsztatów o ugruntowanej pozycji. Szeroko zakrojone inwestycje, jak również szeroki projekt rozwojowy, umożliwiają nam ciągłe usprawnianie usług.

Tylna Belka

W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych belek na terenie całej Europy, jak i w Poddębicach. Jeśli więc prowadzą Państwo działalność gospodarczą funkcjonującą w sektorze motoryzacyjnym, niedaleko tego miasta, to prosimy o kontakt, a stworzymy specjalną, spersonalizowaną propozycję.

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Co nas wyróżnia?

✔ Dokonując regeneracji montujemy jedynie markowe podzespoły.
✔ Nasza firma proponuje 3 lata gwarancji, która nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po regeneracji.
✔ Obiecujemy sprawną i szybką wysyłkę zamówionych produktów.
✔ Charakteryzuje nas ponad 10-letnie doświadczenie w branży naprawy pojazdów francuskich.

Najważniejszym elementem naszej oferty są belki do następujących samochodów:

Peugeot
· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106
Citroen
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Mówią o nas:

  • Awaria tylnej belki naprawiona na miejscu. Satysfakcja gwarantowana, warto skorzystać z pomocy firmy Tylna Belka Polska (Janusz Grabowski – klient).

Dodatkowe informacje odnajdą Państwo pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Poddębice

 

Ciekawostka:

  • Peugeot to pierwsza firma, jaka wprowadziła w swoich samochodach wentylator chłodnicy, dostosowując w taki sposób pojazdy do rosnącego tłoku na drogach.

 

Poddębice

województwo łódzkie

Tel. kontaktowy: 22 122 53 55

Naprawa Tylnej Belki Poddębice
Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bełchatów, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz

Shopping Cart
Scroll to Top